fbpx

Bramy garażowe, Migas-Door producent bram garażowych w Krzeszowicach

brama segmentowa do garażu podziemnego

Profesjonalna firma wykonująca bramy na wymiar – Krzeszowice

Migas-Door to renomowany producent bram i ogrodzeń, który działa na polskim i europejskim rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Zajmujemy się produkcją bram garażowych, ogrodzeniowych i przemysłowych dla klientów indywidualnych, firm, deweloperów i obiektów użyteczności publicznej. Naszą cechą szczególną jest pełna elastyczność w zakresie wymiarów, wyglądu i specyfikacji bram i przęseł ogrodowych. Ponadto jesteśmy dealerem automatyki do bram, która pochodzi od najbardziej szanowanych producentów. Nie boimy się żadnych wyzwań- z ochotą wykonujemy i montujemy bramy dla domów jednorodzinnych, osiedli, warsztatów samochodowych, galerii handlowych, remiz strażackich, przechowali, hal, czy nawet więzień lub lotnisk.

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Do kogo kierujemy swoją ofertę?

Oferta Migas-Door jest bogata w niezawodne, w pełni bezpieczne, a zarazem efektowne rozwiązania. Każdy z naszych klientów otrzymuje pełne, fachowe doradztwo i kompleksową usługę- od pomiaru do montażu. Z takim samym szacunkiem podchodzimy do potrzeb klientów reprezentujących szeroko rozumiane gałęzie przemysłu i budownictwa, co do inwestorów indywidualnych.

Jak złożyć zamówienie w Migas-Door?

Migas-Door to firma, która ponad wszystko ceni zadowolenie swoich klientów. Złożenie zamówienia wymaga ustalenia szczegółów, które pozwolą na stworzenie bramy lub ogrodzenia, które trafi w indywidualny gust inwestora. Zamówienie bramy na wymiar nie jest możliwie bez omówienia jej typu, koloru, rozmiaru, wypełnienia, rodzaju napędu, czy dodatkowych szczegółów takich jak akcesoria, panele doświetlające, asymetria skrzydeł oraz zakresu prac koniecznych do przeprowadzenia montażu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do osobistego odwiedzenia siedziby Migas-Door.

Ile kosztują usługi firmy Migas-Door?

Każdą realizację wyceniamy w sposób indywidualny, uwzględniając specyfikację bramy, obecność i rodzaj napędu, dodatkowe akcesoria oraz zakres prac koniecznych do zamontowania zamówionych elementów. Każdy z naszych klientów może skorzystać z darmowych pomiarów i wyceny.

Jak dojechać z Krzeszowic do siedziby firmy Migas-Door?

Mieszkańcy Krzeszowic mogą wybrać jedną z dwóch lokalizacji naszej firmy. Migas-Door czeka na przyszłych i obecnych klientów w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56 oraz w Woli Batorskiej 582, 32-007 Zabierzów Bocheński.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Krzeszowicami zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.