fbpx

Bramy przemysłowe - harmonijkowe

Firma Migas-Door jest producentem bram harmonijkowych, które są optymalnym rozwiązaniem do zabudowy szerokich otworów w zajezdniach tramwajowych, hangarach lotniczych, halach przemysłowych, w warsztatach, ekspozycjach, salach wystawowych oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba otwierania wielkogabarytowych bram na boki. Stosownie do potrzeb, bramy harmonijkowe można zamontować za otworem wjazdowym, bezpośrednio w otworze lub też przed nim.

Skrzydła po otwarciu są odsunięte na jedną lub dwie strony pod kątem 90 stopni przed płaszczyzną elewacji lub za nią. Możliwe jest także otwarcie skrzydeł pod kątem 180 stopni, czyli równolegle do elewacji.

, Bramy przemysłowe – harmonijkowe
, Bramy przemysłowe – harmonijkowe
, Bramy przemysłowe – harmonijkowe

W zależności od potrzeb bramy harmonijkowe wykonujemy w wersji nieocieplonej lub ocieplonej (wełna mineralna 50 [mm]) z blachy trapezowej T-8, lub z paneli z blachy stalowej ocynkowanej, wypełnionych warstwą pianki poliuretanowej 40 [mm]. Współczynnik przenikalności cieplnej dla panela: Uk = 0,6 W/m? x K.

, Bramy przemysłowe – harmonijkowe
, Bramy przemysłowe – harmonijkowe

W zależności od potrzeb, bramę harmonijkową można wyposażyć w furtkę serwisową, czerpnie powietrza, okienka lub też sekcje przeszklone, które zapewnią stały dostęp światła. Ponadto, różnorodność wyposażenia umożliwia indywidualną adaptację architektoniczną bramy do istniejącej fasady budynku, wypełnienie szkieletu, podział skrzydeł, kolorystykę, rodzaj izolacji itp. Każda brama harmonijkowa w standardzie wyposażona jest w uszczelki przymykowe.

Bramy ocieplone (z paneli) w standardzie są wyposażone w specjalne szczotki uszczelniające (pomiędzy murem a skrzydłem bramy na górze i na dole). W bramach z blachy trapezowej istnieje możliwość montażu szczotek na życzenie klienta.

Wszystkie bramy przemysłowe MIGAS-DOOR wykonywane są według indywidualnie podanych wymiarów, dzięki czemu możemy zagwarantować, iż znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta.

Firma posiada w swojej ofercie bramy w kolorach standardowych oraz praktycznie nieograniczone możliwości doboru tonacji koloru na życzenie Klienta. Brama harmonijkowa może zostać wykonana z ocieplonego panela, blachy trapezowej lub gładkiej w szerokiej gamie kolorystycznej lakierów gładkich i strukturalnych.

, Bramy przemysłowe – harmonijkowe
, Bramy przemysłowe – harmonijkowe
, Bramy przemysłowe – harmonijkowe
, Bramy przemysłowe – harmonijkowe

Furtka serwisowa 

Każdą bramę harmonijkową MIGAS-DOOR można wyposażyć w drzwi wejściowe. Zaletą takiego rozwiązania jest uniknięcie otwierania całej bramy w przypadku kiedy chcemy wejść lub wyjść z obszaru chronionego bramą segmentową. Unikamy w ten sposób strat ciepła wewnątrz i upraszczamy ruch

Szeroki wybór okienek lub paneli

Wyposażając bramę harmonijkową w dodatkowe elementy, takie jak okienka czy segmenty przeszklone, w istotny sposób można zwiększyć ilość światła dziennego w garażu oraz uczynić ją bardziej funkcjonalną. Bramę harmonijkową można także wyposażyć w kratki wentylacyjne, aby umożliwić przepływ powietrza.

, Bramy przemysłowe – harmonijkowe

Bramy harmonijkowe mogą być dostarczone wraz z elektrycznym systemem obsługi w wersji standardowej lub w różnych wariantach z systemem kontroli elektronicznej.

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

2 + 10 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Call Now Button