fbpx

Współczesne budownictwo wymaga estetycznych, śmiałych rozwiązań. Przydomowy garaż to z założenia bezpieczne miejsce, w którym możemy przechowywać pojazdy i stworzyć przestrzeń warsztatową. Doskonałym zwieńczeniem garażu jest precyzyjnie dobrana brama, która swoim stylem wpisuje się w styl architektoniczny całej posesji. Trudne do sforsowania, nowoczesne garażowe bramy segmentowe Migas-Door to ponadczasowe rozwiązanie, które można w pełni dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Spis treści:

 

Migas-Door – bogata gama paneli i systemów bram garażowych

Na rynku istnieje wiele gotowych rozwiązań, które nie są w stanie sprostać oczekiwaniom inwestorów ze względu na ograniczenia dotyczące wymiarów, wyglądu i dodatkowego wyposażenia segmentowej bramy garażowej. Doskonałą alternatywę stanowią bramy garażowe na wymiar od Migas-Door. Jesteśmy docenianych producentem segmentowych bram garażowych. Mamy trzydziestoletnie doświadczenie w branży, a ponadto jako jedna z niewielu, świadczymy w pełni kompleksową usługę – od pomiaru do montażu. Wybór bramy garażowej od Migas-Door to gwarancja spokoju na długie lata.

Producent bram ogrodzeniowych i przemysłowych  
Migas-Door - bogata gama paneli i systemów bram garażowych

Brama garażowa semgmentowa, producent Migas-Door

Segmentowe bramy garażowe Migas-Door wyróżniają się za sprawą:

 • wysoce bezawaryjnej budowy,
 • zapewnieniu maksymalnej szerokości światła wjazdu,
 • niewielkiej ilości miejsca potrzebnej do montażu, co przekłada się na pełną swobodę aranżacji,
 • bogatego wyposażenia, które już w podstawowej wersji jest w stanie sprostać nawet najmocniej sprecyzowanym oczekiwaniom,
 • wysokiemu poziomowi izolacji termicznej,
 • możliwości dostarczenia wraz z nowoczesnym napędem automatycznym ze stopniem zaawansowania dopasowanym do indywidualnych potrzeb inwestora,
 • szerokiemu wachlarzowi sposobów prowadzenia, co przekłada się na pełen zakres personalizacji zamówienia,
 • wielu wariantom wizualnym.

To może być przydatne: Brama garażowa segmentowa odpowiadamy na pytania

 

Modne kolory bram garażowych, możliwość dopasowania do każdego stylu

Wśród największych zalet segmentowych bram nie sposób pominąć ich nowoczesnej budowy. Projektanci skupili się na tym, aby to rozwiązanie zapewniało optymalny rozmiar światła przejazdu, jednocześnie nie zajmując dodatkowego miejsca na podjeździe. Zaoszczędzone miejsce można wykorzystać zarówno do swobodnego parkowania pojazdów, jak i do przechowywania rowerów, narzędzi i akcesoriów sportowych. Co ważne, segmentowe bramy garażowe mogą być wykonane także w wersji dedykowanej dwustanowiskowym garażom.

Modne kolory bram garażowych, możliwość dopasowania do każdego stylu

Brama garażowa semgmentowa, producent Migas-Door

Zastanawiając się nad zaletami segmentowych bram do garażu, nie możemy zapomnieć także o nieograniczonych możliwościach personalizacji ich wyglądu, ponieważ wybór odpowiedniego wykończenia bramy rzutuje na atrakcyjność posesji. Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę, która pozwala na zakup bramy w standardowych kolorach, dopasowanych do koloru dachu, paneli ogrodzeniowych lub elementów elewacji, nie zapominając przy tym o niestandardowych rozwiązaniach. Nasi klienci mają możliwość zamówienia bramy segmentowej w dowolnej kolorystyce wybranej z palety RAL. Obok lakierów gładkich, matowych i strukturalnych, klienci mogą skorzystać także z możliwości użycia okleiny. Na indywidualne życzenie zamawiającego oferujemy także dodatkowe wzory paneli.

Zobacz, jak wybrać odpowiedni kolor bramy: Główne zasady przy wyborze koloru bramy garażowej

 

Bramy segmentowe od Migas-Door

W trosce o pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania bramy, wyposażamy każdy ze swoich projektów w niezawodny układ sprężyn skrętnych na łożyskach kulkowych wraz z hamulcem bezpieczeństwa. System blokuje możliwość niekontrolowanego opadnięcia bramy, nawet w przypadku poważnego uszkodzenia sprężyn. Ponadto wyprofilowane elementy uniemożliwiają przypadkowe przytrzaśnięcie palców zarówno w miejscu połączenia paneli, jak i w strefie zawiasów.

Otwartość na potrzeby naszych klientów przyczyniła się także do faktu, że w segmentowych bramach garażowych od Migas-Door stosujemy różne typy prowadzenia. Skrętne sprężyny mogą zostać umieszczone zarówno nad bramą, jak i za prowadnicami. Dzięki temu istnieje możliwość zautomatyzowania drzwi garażowych, nawet przy istnieniu problemu z niskim nadprożem.

Oferujemy także możliwość dobrania dodatków do bramy garażowej. To klient decyduje o konieczności zastosowania akcesoriów takich jak furtka serwisowa (bezprogowa lub progowa z systemem automatycznego zamykania), kratki wentylacyjne, nowoczesne ażurowe sekcje wykonane z aluminium, czy doświetlające panele.

Brama segmentowa przemyslowa od producenta Migas-Door

Brama segmentowa przemyslowa od producenta Migas-Door

Jak już wspomnieliśmy, segmentowa brama garażowa może zostać wyposażona w intuicyjny napęd elektryczny. Oferowane przez nas napędy do bram garażowych posiadają wbudowane seryjne urządzenie odryglowujące, które umożliwia dostanie się do garażu podczas awarii zasilania. Podobnie jak w kwestii wyglądu i wymiarów, napęd jest dobierany do oczekiwań klienta, pamiętając przy tym także o dopasowaniu automatyki do ciężaru i częstotliwości pracy bramy. Zadbaliśmy jednocześnie o kwestię bezpieczeństwa, skupiając się na tym, aby napędy miały fabrycznie wbudowany wyłącznik przeciążeniowy, który wstrzymuje pracę drzwi garażowych po napotkaniu przeszkody. Decydując się na rozbudowanie funkcjonalności napędu, klient może zdecydować się na zamontowanie włącznika guzikowego, fotokomórek, włącznika kluczykowego, lamp sygnalizacyjnych, karty kontroli dostępu, czy radioodbiornika połączonego z systemem alarmowym. Współpracujemy z liderami z zakresu automatyki do bram, oferując klientom napędy marki Sommer i BFT w wielu wariantach.

Zobacz porady od Migas-Door: Brama garażowa segmentowa – jak dobrać odpowiednią?

 

Segmentowe bramy garażowe dla wymagających. Zamów u producenta!

Każda z bram garażowych Migas-Door jest wykonywana na podstawie podanych wymiarów, dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta.

Brama garażowa na wymiar:

 • jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych,
 • wyróżnia się dopasowaniem do konstrukcji i wymiarów budynku,
 • daje możliwość wyboru sposobu zamykania manualnego lub automatycznego.

Bez względu na to, czy szukasz bramy garażowej otwierane manualnie, czy kluczową kwestią jest jej zautomatyzowanie, Migas-Door zaproponuje korzystne i bezawaryjne rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami, które mogą posłużyć jako inspiracja do zaprojektowania bramy marzeń.

Na koniec zaglądnij jeszcze tutaj: Brama garażowa dla nowicjusza