fbpx

Producent bram

MIGAS-DOOR jest krakowską firmą powstałą w 1993 roku, specjalizującą się w produkcji bram garażowych, ogrodzeniowych, przemysłowych i specjalistycznych. Świadczenie kompleksowej usługi „od pomiaru – do montażu” oraz solidność jej wykonania powoduje, że produkty nasze są znane na terenie całej Polski i Europy.

Strona główna | O nas

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w produkcji bram, odpowiednio dobraną i wykształconą kadrę wykonujemy produkty, które charakteryzuje trwałość, solidność, a przede wszystkim doskonała jakość. Każdorazowo, niezależnie czy mamy do czynienia z dużą firmą czy też osobą prywatną, staramy się zapewniać rozwiązania najlepiej dopasowane do specyfiki działalności naszego klienta i jego indywidualnych potrzeb. Jakość wykonania i zadowolenie odbiorcy jest naszym priorytetowym celem, w związku z czym gwarantujemy wysoki poziom wykonania naszych produktów. W sposób kompleksowy zajmujemy się obsługą zamówień zarówno dużych inwestycji jak i podmiotów prywatnych. Produkujemy bramy pod indywidualnego klienta proponując niestandardowe rozwiązania bez dodatkowych dopłat za niestandardowe wymiary.

Świadczenie kompleksowej usługi „od pomiaru – do montażu” oraz solidność jej wykonania powoduje, że produkty nasze są znane na terenie całej Polski i Europy.

Jako producent bram oferujemy: bramy garażowe, a wśród nich bramy garażowe dwuskrzydłowe, bramy garażowe segmentowe oraz bramy garażowe przesuwne. Oferujemy bramy przemysłowe: dwuskrzydłowe czy segmentowe a także bramy przemysłowe harmonijkowe i bramy przemysłowe przesuwne. Specjalizujemy się w bramach wjazdowych-ogrodzeniowych, w naszej ofercie również automatyka do bram oraz napędy do bram.

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice,Wieliczka, Bochnia, Łapczyca, Kłaj, Proszowice, Wawrzeńczyce, Igołomia, Luborzyca, Kocmyrzów, Posądza, Koniusza, Nowe brzesko, Kazimierza Wielka, Skalbmierz, Słomniki, Miechów, Iwanowice Dworskie, Michałowice, Węgrzce, Zielonki, Skała, Jerzmanowice, Bolechowice, Rząska, Olkusz, Wolbrom, Trzyciąż, Książ Wielki, Krzeszowice, Trzebinia, Chrzanów, Tenczynek, Alwernia, Liszki, Czernichów, Kryspinów, Zator, Libiąż, Oświęcim, Kęty, Andrychów, Wadowice, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Kalwaria Zebrzydowska, Izdebnik, Radziszów, Sułkowice, Skawina, Libertów, Gaj, Mogilany, Głogoczów, Myślenice, Stróża, Pcim, Mszana Górna, Kasina Wielka, Wiśniowa, Tymbark, Trzciana, Łapanów, Gdów, Dobczyce, Świątniki Górne, Żegocina, Nowy Wiśnicz, Brzesko, Szczurowa i wiele innych.

Nasza firma zdobyła wiele nagród i wyróżnień za swoją działalność.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

11 + 10 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl