fbpx

Producent bram

MIGAS-DOOR jest krakowską firmą powstałą w 1993 roku, specjalizującą się w produkcji bram garażowych, ogrodzeniowych, przemysłowych i specjalistycznych. Świadczenie kompleksowej usługi „od pomiaru – do montażu” oraz solidność jej wykonania powoduje, że produkty nasze są znane na terenie całej Polski i Europy.

, O nas

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w produkcji bram, odpowiednio dobraną i wykształconą kadrę wykonujemy produkty, które charakteryzuje trwałość, solidność, a przede wszystkim doskonała jakość. Każdorazowo, niezależnie czy mamy do czynienia z dużą firmą czy też osobą prywatną, staramy się zapewniać rozwiązania najlepiej dopasowane do specyfiki działalności naszego klienta i jego indywidualnych potrzeb. Jakość wykonania i zadowolenie odbiorcy jest naszym priorytetowym celem, w związku z czym gwarantujemy wysoki poziom wykonania naszych produktów. W sposób kompleksowy zajmujemy się obsługą zamówień zarówno dużych inwestycji jak i podmiotów prywatnych. Produkujemy bramy pod indywidualnego klienta proponując niestandardowe rozwiązania bez dodatkowych dopłat za niestandardowe wymiary.

Świadczenie kompleksowej usługi „od pomiaru – do montażu” oraz solidność jej wykonania powoduje, że produkty nasze są znane na terenie całej Polski i Europy.

, O nas
, O nas

Jako producent bram oferujemy: bramy garażowe, a wśród nich bramy garażowe dwuskrzydłowe, bramy segmentowe oraz bramy garażowe przesuwne. Oferujemy bramy przemysłowe: dwuskrzydłowe czy segmentowe a także bramy przemysłowe harmonijkowe i bramy przemysłowe przesuwne. Specjalizujemy się w bramach wjazdowych-ogrodzeniowych, w naszej ofercie również automatyka do bram oraz napędy do bram.

Nasza firma zdobyła wiele nagród i wyróżnień za swoją działalność.

, O nas
, O nas
, O nas

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

14 + 14 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Call Now Button