fbpx

Bramy przemysłowe

Strona główna | Bramy przemysłowe

Oferujemy Państwu szeroki wybór bram przemysłowych – bramy dwuskrzydłowe i przesuwane oraz segmentowe i harmonijkowe. Ponieważ doskonale rozumiemy wyzwania, z jakimi mierzy się przemysł, nasze produkty odpowiadają wysokim wymaganiom. Produkowane przez nas bramy wykazują się dużą odpornością na napór wiatru, co ma niemałe znaczenie, gdy weźmiemy pod uwagę wielkość powierzchni, o jakich mówimy. W zależności o potrzeb, zapewniają izolację termiczną oraz świetnie wygłuszają. O właściwościach naszych produktów decyduje między innymi wypełnienie. Produkujemy bramy wypełnione blachą gładką, trapezową oraz panelem. Słyniemy z z wykonywania bram nietypowych o wyjątkowych i rzadkich funkcjach oraz wymiarach. Oferujemy więc bramy akustyczne, wielkogabarytowe oraz specjalistyczne.

Przesuwane bramy przemysłowe doskonale sprawdzają się w wielkich halach produkcyjnych, ale też hangarach oraz dużych garażach stanowiących zaplecze profesjonalnej floty. Warto dodać, że materiały, z których wykonujemy płaty bram, są solidne i odporne na destrukcyjne działanie niepożądanych czynników atmosferycznych. Alternatywą dla rozwiązań przesuwanych są bramy dwuskrzydłowe. Ich dużą zaletą jest komfort użytkowania i prostota. Bez większego trudu można bowiem zamykać je i otwierać, nie używając do tego specjalnych mechanizmów. Rozwiązanie tradycyjne cieszy się nadal sporą popularnością, dzięki możliwości zastosowania wielu rodzajów wypełnień np. ocieplonego panela oraz wyposażenia dodatkowego: jak okna, kratki wentylacyjne, czy napęd.

 

Bramy do hal fabrycznych, garażowych i zajezdni

W zależności od wielkości, konstrukcji i charakteru hali fabrycznej, dobrym rozwiązaniem okazują się segmentowe i harmonijkowe bramy przemysłowe. Bramy harmonijkowe doskonale na przykład nadają się do obiektów o niskim nadprożu oraz do hal o raczej lekkiej i niekiedy mało stabilnej konstrukcji. Segmentowe bramy przemysłowe są natomiast często stosowane w budynkach zaplecza służby publicznej. To właśnie stosując tę technologię zamyka się hale garażowe remiz strażackich, zajezdni autobusowych czy garaży zakładów oczyszczania miasta.

, Bramy przemysłowe

Bramy segmentowe

, Bramy przemysłowe

Bramy dwuskrzydłowe

, Bramy przemysłowe

Bramy przesuwne

, Bramy przemysłowe

Bramy harmonijkowe

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

9 + 13 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Zadzwoń