fbpx

Bramy przemysłowe

Strona główna | Bramy przemysłowe

Oferujemy Państwu szeroki wybór bram przemysłowych – bramy dwuskrzydłowe i przesuwane oraz segmentowe i harmonijkowe. Ponieważ doskonale rozumiemy wyzwania, z jakimi mierzy się przemysł, nasze produkty odpowiadają wysokim wymaganiom. Produkowane przez nas bramy wykazują się dużą odpornością na napór wiatru, co ma niemałe znaczenie, gdy weźmiemy pod uwagę wielkość powierzchni, o jakich mówimy. W zależności o potrzeb, zapewniają izolację termiczną oraz świetnie wygłuszają. O właściwościach naszych produktów decyduje między innymi wypełnienie. Produkujemy bramy wypełnione blachą gładką, trapezową oraz panelem. Słyniemy z z wykonywania bram nietypowych o wyjątkowych i rzadkich funkcjach oraz wymiarach. Oferujemy więc bramy akustyczne, wielkogabarytowe oraz specjalistyczne.

Przesuwane bramy przemysłowe doskonale sprawdzają się w wielkich halach produkcyjnych, ale też hangarach oraz dużych garażach stanowiących zaplecze profesjonalnej floty. Warto dodać, że materiały, z których wykonujemy płaty bram, są solidne i odporne na destrukcyjne działanie niepożądanych czynników atmosferycznych. Alternatywą dla rozwiązań przesuwanych są bramy dwuskrzydłowe. Ich dużą zaletą jest komfort użytkowania i prostota. Bez większego trudu można bowiem zamykać je i otwierać, nie używając do tego specjalnych mechanizmów. Rozwiązanie tradycyjne cieszy się nadal sporą popularnością, dzięki możliwości zastosowania wielu rodzajów wypełnień np. ocieplonego panela oraz wyposażenia dodatkowego: jak okna, kratki wentylacyjne, czy napęd.

 

Bramy do hal fabrycznych, garażowych i zajezdni

W zależności od wielkości, konstrukcji i charakteru hali fabrycznej, dobrym rozwiązaniem okazują się segmentowe i harmonijkowe bramy przemysłowe. Bramy harmonijkowe doskonale na przykład nadają się do obiektów o niskim nadprożu oraz do hal o raczej lekkiej i niekiedy mało stabilnej konstrukcji. Segmentowe bramy przemysłowe są natomiast często stosowane w budynkach zaplecza służby publicznej. To właśnie stosując tę technologię zamyka się hale garażowe remiz strażackich, zajezdni autobusowych czy garaży zakładów oczyszczania miasta.

Bramy segmentowe

Bramy dwuskrzydłowe

Bramy przesuwne

Bramy harmonijkowe

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

6 + 4 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl