fbpx

Bramy przemysłowe

Strona główna | Bramy przemysłowe

Oferujemy Państwu szeroki wybór bram przemysłowych – bramy dwuskrzydłowe i przesuwane oraz segmentowe i harmonijkowe. Ponieważ doskonale rozumiemy wyzwania, z jakimi mierzy się przemysł, nasze produkty odpowiadają wysokim wymaganiom. Produkowane przez nas bramy wykazują się dużą odpornością na napór wiatru, co ma niemałe znaczenie, gdy weźmiemy pod uwagę wielkość powierzchni, o jakich mówimy. W zależności o potrzeb, zapewniają izolację termiczną oraz świetnie wygłuszają. O właściwościach naszych produktów decyduje między innymi wypełnienie. Produkujemy bramy wypełnione blachą gładką, trapezową oraz panelem. Słyniemy z z wykonywania bram nietypowych o wyjątkowych i rzadkich funkcjach oraz wymiarach. Oferujemy więc bramy akustyczne, wielkogabarytowe oraz specjalistyczne.

Przesuwane bramy przemysłowe doskonale sprawdzają się w wielkich halach produkcyjnych, ale też hangarach oraz dużych garażach stanowiących zaplecze profesjonalnej floty. Warto dodać, że materiały, z których wykonujemy płaty bram, są solidne i odporne na destrukcyjne działanie niepożądanych czynników atmosferycznych. Alternatywą dla rozwiązań przesuwanych są przemysłowe bramy dwuskrzydłowe. Ich dużą zaletą jest komfort użytkowania i prostota. Bez większego trudu można bowiem zamykać je i otwierać, nie używając do tego specjalnych mechanizmów. Rozwiązanie tradycyjne cieszy się nadal sporą popularnością, dzięki możliwości zastosowania wielu rodzajów wypełnień np. ocieplonego panela oraz wyposażenia dodatkowego: jak okna, kratki wentylacyjne, czy napęd.

 

Bramy do hal fabrycznych, garażowych i zajezdni

W zależności od wielkości, konstrukcji i charakteru hali fabrycznej, dobrym rozwiązaniem okazują się segmentowe i harmonijkowe bramy przemysłowe. Bramy harmonijkowe doskonale na przykład nadają się do obiektów o niskim nadprożu oraz do hal o raczej lekkiej i niekiedy mało stabilnej konstrukcji. Segmentowe bramy przemysłowe są natomiast często stosowane w budynkach zaplecza służby publicznej. To właśnie stosując tę technologię zamyka się hale garażowe remiz strażackich, zajezdni autobusowych czy garaży zakładów oczyszczania miasta.

Bramy segmentowe

Bramy dwuskrzydłowe

Bramy przesuwne

Bramy harmonijkowe

Bramy przemysłowe – odpowiadamy na pytania

Ile kosztuje brama przemysłowa?

Bramy przemysłowe to często konstrukcje o nietypowych wymiarach, które muszą spełniać szereg norm i zaleceń.

Koszt wykonania i zamontowania bramy przemysłowej zależy od wielu czynników, wśród których:

  • wymiary bramy,
  • rodzaj materiałów,
  • obecność napędu automatycznego,
  • stopień trudności instalacji. 

W Migas-Door na pierwszym miejscu stawiamy elastyczność i otwartość na potrzeby klienta. Jako producent wykonujący bramy przemysłowe w dowolnych wymiarach, każdą realizację wyceniamy w sposób indywidualny.

Umów się na darmowy pomiar i wycenę bramy przemysłowej.

Jaka brama do warsztatu?

Jeżeli warsztat ukierunkowany jest na obsługę samochodów osobowych, dobrym wyborem będzie brama przemysłowa o wymiarach 300 × 300 cm. Miejsce skupiające się na obsłudze busów powinno dysponować bramą o wymiarach 350 × 350 cm. Wybierając bramę do warsztatu, warto pomyśleć także o dodatkowych akcesoriach takich jak panele doświetlające lub furtka serwisowa.

Bramy przemysłowe — dla hal produkcyjnych i magazynów — jaką wybrać?

Właściciele obiektów przemysłowych mają zróżnicowane potrzeby. Staramy się, aby każdy klient znalazł u nas bramę idealną, dlatego realizujemy indywidulane projekty oparte na sprawdzonych konstrukcjach. Wśród polecanych rodzajów bram przemysłowych znajdują się bramy:

  • harmonijkowe,
  • segmentowe,
  • dwuskrzydłowe,
  • przesuwne.

Jak się przygotować do montażu bramy przemysłowej?

Nawet najlepsza brama przemysłowa nie stworzy możliwości pełnego wykorzystania jej potencjału, jeżeli nie zostanie zamontowana w poprawny sposób. Istotnym elementem jest odpowiednie przygotowanie ścian obiektu z uwzględnieniem nadproża i węgarków. Bardzo korzystną praktyką jest pozostawienie montażu bramy przemysłowej w rękach profesjonalnej ekipy. Migas-Door oferuje swoim klientom kompleksową usługę od pomiaru do montażu.

Czy mogę zamówić bramę przemysłową na wymiar?

Tak, jesteśmy producentem bram przemysłowych i tworzymy bramy na wymiar. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich inwestorów, którzy poszukują bramy spełniającej nawet najbardziej restrykcyjne normy i wymagania.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

3 + 8 =

Bramy przemysłowe od producenta

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl