fbpx

Przęsła ogrodzeniowe

Strona główna | Przęsła ogrodzeniowe

Przęsła ogrodzeniowe Migas-Door cechują się imponującą żywotnością i stylowym wzornictwem. Każdy segment ogrodzeniowy jest solidnie wykonany i precyzyjnie zabezpieczony przed korozją. Dbamy o to, aby nasze przęsła były nie tylko bezpieczne i funkcjonalne, ale także by wpisywały się w estetykę współczesnego budownictwa i wyróżniały się atrakcyjną prezencją.

Segmenty ogrodzeniowe zwane także przęsłami stanowią zdecydowaną większość całego ogrodzenia, przez co są niekwestionowaną wizytówką posesji. Nie można zapominać także o ich funkcjach ochronnych. Solidnie wykonane przęsła chronią posesję przed nieautoryzowanym dostępem.

Dzięki ogromnemu wyborowi przęseł Migas-Door, który idzie w parze z najwyższą jakością wykonania, nasze przęsła ogrodzeniowe cieszą się opinią funkcjonalnych, bezpiecznych i atrakcyjnych wizualnie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby przęsła ogrodzeniowe korespondowały ze stylem, w jakim wykonano posesyjną bramę wjazdową. Spójna całość jest gwarancją doskonałego wyglądu.

Umożliwiamy naszym klientom wybór przęseł ogrodowych, których wypełnienie będzie doskonale komponować się ze wzornictwem zastosowanym do wykonania bramy oraz furtki. Każde z oferowanych przez nas ogrodzeń jest projektowane na wymiar i dostarczane wraz z kompleksową usługą „od pomiaru do montażu”.

 

Jesteśmy doświadczonymi zawodowo osobami, które zdają sobie sprawę z tego, że każdy klient ma swoją wizję bramy idealnej

Doświadczenie zawodowe pozwoliło nam wysnuć celne wnioski mówiące o tym, że każdy klient ma własną wizję ogrodzenia idealnego. Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów, bramy ogrodzeniowe - teleskopowe wykonujemy w szerokiej gamie kolorystycznej z palety RAL. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować, wykonać i zamontować przęsła ogrodzeniowe na miarę potrzeb naszych odbiorców.

Decyzja o wyborze ogrodzenia bywa trudna. Mnogość dostępnych wzorów i kolorów może powodować dylematy ciężkie do rozwiązania. Przygotowaliśmy galerię naszych realizacji, które stale inspirują inwestorów i ułatwiają wybór ogrodzenia idealnego. Zobacz, jak mogą wyglądać Twoje przęsła ogrodzeniowe, wybierz swój styl, a my z radością wykonamy dla Ciebie ogrodzenie, które przetrwa wszystko.

Poniżej znajdą Państwo dokumenty do pobrania powiązane z tym produktem.

Ulotka – wzory ogrodzeń

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

12 + 15 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl