fbpx

Bramy przemysłowe – harmonijkowe

Firma Migas-Door jest producentem bram harmonijkowych, które są optymalnym rozwiązaniem do zabudowy szerokich otworów w zajezdniach tramwajowych, hangarach lotniczych, halach przemysłowych, w warsztatach, ekspozycjach, salach wystawowych oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba otwierania wielkogabarytowych bram na boki. Stosownie do potrzeb, bramy harmonijkowe można zamontować za otworem wjazdowym, bezpośrednio w otworze lub też przed nim.

Skrzydła po otwarciu są odsunięte na jedną lub dwie strony pod kątem 90 stopni przed płaszczyzną elewacji lub za nią. Możliwe jest także otwarcie skrzydeł pod kątem 180 stopni, czyli równolegle do elewacji.

W zależności od potrzeb bramy harmonijkowe wykonujemy w wersji nieocieplonej lub ocieplonej (wełna mineralna 50 [mm]) z blachy trapezowej T-8, lub z paneli z blachy stalowej ocynkowanej, wypełnionych warstwą pianki poliuretanowej 40 [mm]. Współczynnik przenikalności cieplnej dla panela: Uk = 0,6 W/m? x K.

W zależności od potrzeb, bramę harmonijkową można wyposażyć w furtkę serwisową, czerpnie powietrza, okienka lub też sekcje przeszklone, które zapewnią stały dostęp światła. Ponadto, różnorodność wyposażenia umożliwia indywidualną adaptację architektoniczną bramy do istniejącej fasady budynku, wypełnienie szkieletu, podział skrzydeł, kolorystykę, rodzaj izolacji itp. Każda brama harmonijkowa w standardzie wyposażona jest w uszczelki przymykowe.

Bramy ocieplone (z paneli) w standardzie są wyposażone w specjalne szczotki uszczelniające (pomiędzy murem a skrzydłem bramy na górze i na dole). W bramach z blachy trapezowej istnieje możliwość montażu szczotek na życzenie klienta.

Wszystkie bramy przemysłowe MIGAS-DOOR wykonywane są według indywidualnie podanych wymiarów, dzięki czemu możemy zagwarantować, iż znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta.

Dlaczego warto wybrać bramę przemysłową-harmonijkową?

Jesteśmy producentem bram harmonijkowych, które zdobyły uznanie wielu klientów z sektora przemysłowego. Nasze bramy idealnie sprawdzają się w przypadku konieczności zabudowy nietypowych, szerokich otworów wjazdowych. To rozwiązanie sprawdzi się też wszędzie tam, gdzie występuje problem z niskim nadprożem. Bramy harmonijkowe są wykorzystywane do zamknięcia obiektów, w których niepożądanym rozwiązaniem jest dodatkowe obciążenie stropu.

Przemysłowe bramy harmonijkowe z Krakowa są dedykowane:

● hangarom lotniczym,
● salom wystawowym,
● halom przemysłowym,
● wielkopowierzchniowym warsztatom,
● salom ekspozycyjnym.

Przemysłowe bramy harmonijkowe MIGAS-DOOR to:

● dostosowanie do potrzeb klienta,
● solidne wykonanie,
● energooszczędność,
● doskonała ochrona przed włamaniem,
● długa żywotność nawet podczas intensywnej eksploatacji,
● możliwość montażu za otworem wjazdowym, bezpośrednio w otworze lub też przed nim.

Przemysłowe bramy harmonijkowe w Małopolsce – główne atuty

Zdajemy sobie sprawę z tego, że obiekty przemysłowe są niezwykle specyficzne i każdy z nich wymaga indywidualnego podejścia. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów z sektora przemysłowego oferujemy wiele wariantów bram harmonijkowych, które sprostają nawet najbardziej restrykcyjnym normom. Innowacyjne rozwiązania i solidna konstrukcja przemysłowych bram harmonijkowych sprawiają, że nasze realizacje wyróżniają się solidnością, bezawaryjnością oraz atrakcyjnymi walorami estetycznymi.

Skrzydła bramy harmonijkowej są odsuwane na jedną lub dwie strony pod kątem prostym. W zależności od potrzeb istnieje możliwość otwierania skrzydeł bramy harmonijkowej równolegle do elewacji. Przemysłowe bramy harmonijkowe są dostępne zarówno w wersji z ociepleniem, jak i bez niego. Ocieplone bramy są wykonywane z solidnych paneli. Ich dodatkowym wyposażeniem są uszczelniające szczotki. Szczotki umieszczone są między murem a skrzydłem bramy. Funkcjonalne szczotki możemy umieścić na życzenie klienta również w nieocieplonej bramie z blachy trapezowej. Każda brama harmonijkowa w standardzie wyposażona jest w uszczelki przymykowe.

Nasze bramy przemysłowe harmonijkowe są nie tylko funkcjonalne i solidne. Przykładamy dużą uwagę do estetyki ich wykonania i dopasowania wyglądu bramy do ogólnej stylistyki i charakteru obiektu przemysłowego. Firma posiada w swojej ofercie bramy w kolorach standardowych oraz praktycznie nieograniczone możliwości doboru tonacji koloru na życzenie Klienta. Brama harmonijkowa może zostać wykonana z ocieplonego panela, blachy trapezowej lub gładkiej w szerokiej gamie kolorystycznej lakierów gładkich i strukturalnych.

MIGAS-DOOR personalizacja bramy harmonijkowej-przemysłowej w Krakowie

Lata obecności w branży pokazały nam, że nie istnieją dwa budynki przemysłowe o całkowicie jednakowych potrzebach. Nasza elastyczność i rozumienie potrzeb klientów z sektora przemysłu wpłynęły na to, jak dużą wagę przykładamy do zapewnienia możliwości personalizacji projektu. Każdą z bram harmonijkowych można wyposażyć w praktyczną furtkę serwisową. Dzięki niej nie ma potrzeby otwierania całej bramy, kiedy zachodzi konieczność wejścia do obiektu. Furtka serwisowa usprawnia ruch i minimalizuje ryzyko utraty ciepła, co jest szczególnie istotne w przypadku budynków przemysłowych.

Harmonijkową bramę przemysłową można spersonalizować także dzięki zastosowaniu okienek lub paneli doświetlających. Przeszklone segmenty zwiększają dostęp do światła dziennego w obiekcie, przez co wpływają na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i czynią bramę dużo bardziej funkcjonalną. Każda brama może zostać wzbogacona o kratki wentylacyjne. To istotne dla obiektów przemysłowych, dla których prawidłowego funkcjonowania istotny jest swobodny przepływ powietrza.

Furtka serwisowa 

Każdą bramę harmonijkową MIGAS-DOOR można wyposażyć w drzwi wejściowe. Zaletą takiego rozwiązania jest uniknięcie otwierania całej bramy w przypadku kiedy chcemy wejść lub wyjść z obszaru chronionego bramą segmentową. Unikamy w ten sposób strat ciepła wewnątrz i upraszczamy ruch

Szeroki wybór okienek lub paneli

Wyposażając bramę harmonijkową w dodatkowe elementy, takie jak okienka czy segmenty przeszklone, w istotny sposób można zwiększyć ilość światła dziennego w garażu oraz uczynić ją bardziej funkcjonalną. Bramę harmonijkową można także wyposażyć w kratki wentylacyjne, aby umożliwić przepływ powietrza.

Bramy harmonijkowe mogą być dostarczone wraz z elektrycznym systemem obsługi w wersji standardowej lub w różnych wariantach z systemem kontroli elektronicznej. Oferowane przez nas napędy spełniają przyjęte normy bezpieczeństwa i dają możliwość dostosowania stopnia automatyzacji do potrzeb odbiorcy. Wraz z automatyzacją bramy wzrasta komfort jej użytkowników, a dostęp do obiektu staje się płynny i w pełni bezpieczny. Wiemy, jak ważny dla obiektów przemysłowych jest płynny przepływ ruchu, dlatego oferujemy naszym klientom automatykę do bram z akumulatorowym systemem awaryjnym. Oznacza to, że automatyczne funkcje bramy działają nieprzerwanie nawet w czasie awarii głównego źródła zasilania.

Automatyczne bramy harmonijkowe mogą zostać wyposażone w elementy zwiększające bezpieczeństwo użytkowników. Fotokomórki odwracają kierunek pracy bramy w momencie napotkania przeszkody. Wszystkie napędy elektryczne dostępne w naszej ofercie można dostosować do specyfiki obiektu oraz potrzeb odbiorcy. Zdajemy sobie sprawę także z tego, jak istotne dla bezawaryjnego działania napędu jest dostosowanie go do wymiarów i wagi bramy oraz do częstotliwości pracy.

MIGAS-DOOR- dlaczego możesz nam zaufać?

Jesteśmy obecni w branży nieprzerwanie od 28 lat. Swoją ofertę kierujemy do każdego typu klientów. Chętnie podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi, wojskiem, jednostkami budżetowymi, firmami budowlanymi i przemysłowymi oraz z inwestorami. Mamy doświadczenie w wykonywaniu nietypowych projektów dla służby więziennej, zajezdni tramwajowych, czy wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych. Zaufało nam wielu klientów, dlatego mieliśmy przyjemność być częścią ogromnych i wymagających projektów budowlanych i inwestycyjnych. Spośród konkurencji wyróżnia nas niezwykle elastyczna oferta. Każde zlecenie wykonujemy na wymiar. Nasze bramy są tworzone specjalnie dla Waszych obiektów. Wykonaliśmy wiele nietypowych realizacji, dlatego jesteśmy pewni, że potrafimy stworzyć bramę idealną dla dowolnego budynku.

Przy wykonywaniu powierzonych nam zadań, dajemy z siebie 100%. Bez względu na to, czy klient zleca nam pojedynczą realizację, czy zatrudnia nas do zaopatrzenia całej inwestycji, wykazujemy się solidnością i chętnie doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań. Nasze bramy nie mają góry narzuconych wymiarów, nie tworzymy uniwersalnych „gotowców”. Każdy z naszych projektów jest dobrze przemyślany i całkowicie dostosowany do wymagań, potrzeb i oczekiwań odbiorcy.

 

MIGAS-DOOR z Krakowa to:

● kompleksowa usługa- od pomiaru do montażu,
● możliwość automatyzacji bram za pomocą systemów renomowanych marek,
● solidność,
● indywidualne podejście,
● lata doświadczenia,
● darmowy pomiar i wycena,
● znajomość potrzeb klientów,
● dopasowanie i elastyczność,
● fachowe doradztwo.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

13 + 12 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl