fbpx

Bramy garażowe - przesuwne

Bramy garażowe przesuwne stanowią doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach o ograniczonych możliwościach zabudowy. Bramy te można wykonać w wersji jednoskrzydłowej (skrzydło przesuwane na jedną ze ścian budynku) lub dwuskrzydłowej (skrzydła rozsuwane na dwie strony otworu, z dowolnym ich podziałem – symetrycznym bądź asymetrycznym). W praktyce oznacza to swobodę w doborze różnych szerokości skrzydeł bramy, stosownie od wymagań i warunków zabudowy otworu. W zależności od potrzeb, bramy przesuwne można zamontować na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.
Dzięki specjalnie wyprofilowanej szynie prowadzącej a także łożyskowanym wózkom jezdnym, są bardzo łatwe w obsłudze oraz ekonomiczne w eksploatacji. Niewątpliwą zaletą tego typu bram jest prosta i bez progowa konstrukcja. Skrzydła przesuwają się po szynie zamocowanej do nadproża, dzięki czemu nie ma potrzeby instalowania prowadnicy w posadzce.

Solidne bramy garażowe – przesuwne w Krakowie

Bramy rozsuwane garażowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pomieszczeń, w których występuje problem z ograniczoną możliwością zabudowy. Taki model bramy można wykonać w wielu wariantach dostosowanych do potrzeb klienta oraz do specyfiki obiektu. Realizujemy projekty bram przesuwnych jedno i dwuskrzydłowych. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nieskrępowany dostęp do garażu podnosi komfort codziennego życia, dlatego oferujemy naszym odbiorcom pełną swobodę w doborze szerokości skrzydeł bramy. Niekwestionowaną zaletą bram garażowych – przesuwnych jest to, że można je zamontować zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynku.

Wybór garażowej bramy przesuwnej daje gwarancję niezawodności, imponującej żywotności oraz perfekcyjnego dopasowania do specyfiki obiektu. Bramy garażowe przesuwne cechuje praca wykorzystująca boczną przestrzeń garażu. Doskonale sprawdzają się w niskich garażach oraz przy nietypowych konstrukcjach ze skośnym dachem. Wynika to z faktu, że przesuwne bramy garażowe nie wykorzystują przestrzeni stropowej. Przesuwne bramy wykonywane przez firmę MIGAS-DOOR z Krakowa są wytrzymałą i bezawaryjną propozycją dla wszystkich użytkowników, którzy chcą zapewnić sobie szybki i komfortowy dostęp do garażu.

Bramy ocieplone (z paneli) w standardzie są wyposażone w specjalne szczotki uszczelniające (pomiędzy murem a skrzydłem bramy). W bramach z blachy trapezowej istnieje możliwość montażu szczotek na życzenie klienta.

Wszystkie bramy garażowe MIGAS-DOOR wykonywane są według indywidualnie podanych wymiarów, dzięki czemu możemy zagwarantować, iż znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta.

Bramy garażowe na wymiar

Oferowane przez nas bramy garażowe wyróżniają się tym, że to klient decyduje o ich wymiarach oraz ostatecznym wyglądzie. Dokładamy wszelkich starań, aby doradzać odbiorcom optymalne rozwiązania, jednak wykazujemy się dużą elastycznością i szanujemy wizje zleceniodawców. Każdy projekt wykonujemy indywidualnie, bazując przy tym na wieloletnim doświadczeniu. Jesteśmy w stanie wykonać bramę garażową przesuwną dostosowaną do dowolnego otworu wjazdowego.

Bramy MIGAS-DOOR to:

● Ekonomiczna eksploatacja

Nieskomplikowana konstrukcja oraz użycie wysokiej klasy materiałów sprawiają, że bramy przesuwne nie wymagają kosztownych napraw ani częstej wymiany poszczególnych elementów. Dobrze wykonana brama garażowa pozwala znacząco zmniejszyć utratę ciepła i uczynić garaż jeszcze bardziej komfortowym miejscem.

● Solidne wykonanie

Realizujemy zlecenia w taki sposób, aby wykonane przez nas bramy służyły przez długie lata. Wiemy, jak ważne dla niezawodności jest użycie wysokiej klasy materiałów oraz dbałość o szczegóły.

● Bezawaryjność

Specjalnie wyprofilowana szyna prowadząca oraz łożyskowe wózki jezdne zapewniają płynną i bezawaryjną pracę bramy garażowej. Prosta i bezprogowa konstrukcja sprawia, że bramy przesuwne obsługuje się nad wyraz łatwo.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych odbiorców, oferujemy wiele wzorów i kolorów bram garażowych. Dzięki temu potrafimy wykonać bramę idealnie dostosowaną do stylistyki wybranej posesji. Firma posiada w swojej ofercie bramy w kolorach standardowych oraz praktycznie nieograniczone możliwości doboru tonacji koloru na życzenie Klienta. Brama przesuwna może zostać wykonana z ocieplonego panela, blachy trapezowej lub gładkiej w szerokiej gamie kolorystycznej lakierów gładkich i strukturalnych.

 

Furtka serwisowa

Bramę segmentową MIGAS-DOOR można wyposażyć w drzwi wejściowe. Zaletą takiego rozwiązania jest uniknięcie otwierania całej bramy w przypadku kiedy chcemy wejść lub wyjść z obszaru chronionego bramą przesuwną. Unikamy w ten sposób strat ciepła wewnątrz i upraszczamy ruch.

Szeroki wybór okienek

Wyposażając bramę przesuwną w dodatkowe elementy, takie jak okienka czy segmenty przeszklone, w istotny sposób można zwiększyć ilość światła dziennego w garażu oraz uczynić ją bardziej funkcjonalną. Bramę można także wyposażyć w  kratki wentylacyjne, aby umożliwić przepływ powietrza.

Funkcjonalne dodatki dają każdemu klientowi szansę na spersonalizowanie bramy garażowej. Oferujemy możliwość wyposażenia bramy przesuwnej w funkcjonalną furtkę serwisową. Takie rozwiązanie docenią wszyscy, którzy użytkują garaż nie tylko jako miejsce przechowywania pojazdu. Dzięki furtce serwisowej nie trzeba otwierać całej bramy, aby dostać się do garażu. Pozwala to na zminimalizowanie utraty ciepła oraz znacznie usprawnia ruch. Furtki serwisowe cieszą się dużą popularnością nie tylko w przydomowych garażach, ale także w serwisach samochodowych oraz w obiektach przemysłowych. Kolejnym funkcjonalnym dodatkiem są okienka i panele doświetlające. Wyposażenie bramy w przeszklone elementy zapewnia dostęp światła dziennego oraz podnosi walory estetyczne garażu. Bramę można także wyposażyć w kratki wentylacyjne, aby umożliwić przepływ powietrza.
Bramy przesuwne mogą zostać dostarczone wraz z elektrycznym systemem obsługi w wersji standardowej lub w różnych wariantach z systemem kontroli elektronicznej. Konstrukcja przesuwnej bramy garażowej pozwala na lekką i swobodną ręczną obsługę, jednak jej automatyzowanie ma korzystny wpływ na komfort użytkowania. Automatyczne napędy do bram występują w różnych wariantach, które dobiera się do indywidualnych oczekiwań klienta. Wygodne sterowanie za pomocą pilota zapewnia szybki dostęp do garażu nawet podczas najmniej sprzyjających warunków pogodowych. Mechanizm sterowania należy dobrać do wymiarów i ciężaru bramy oraz do stopnia natężenia pracy.

Zautomatyzowane przesuwne bramy garażowe MIGAS-DOOR sprawdzają się w przydomowych i osiedlowych garażach, warsztatach samochodowych oraz budynkach stworzonych na potrzeby różnego rodzaju instytucji, oraz przedsiębiorstw. Chętnie doradzimy, jaki wariant elektrycznego systemu obsługi będzie najlepszy dla Twojej bramy, uwzględniając przy tym stopień automatyzacji, jakiego oczekujesz. Zobacz oferowane przez nas napędy do bram pochodzące od renomowanych producentów.

Sprawdź nasze realizacje w zakresie projektowania i montażu przesuwnych bram garażowych i pozwól się zainspirować.

MIGAS-DOOR bramy garażowe Kraków, Dobczyce, Małopolska

Aktywnie działamy w branży od 1993 roku. Swoją ofertę kierujemy do firm budowlanych, przedsiębiorców, inwestorów oraz do klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w produkcji bram ogrodzeniowych, przemysłowych, specjalistycznych oraz garażowych. Możemy poszczycić się współpracą z renomowanymi firmami z sektora przemysłu oraz budownictwa. Zdobyliśmy zaufanie uznanych inwestorów i mieliśmy okazję być częścią imponujących przedsięwzięć. Nasze produkty zdobyły renomę w całej Polsce oraz Europie. Klienci doceniają fakt, że świadczone przez nas usługi są kompleksowe oraz w pełni profesjonalne.

Wyróżnia nas duża elastyczność i indywidualnie podejście do każdego z powierzonych nam zleceń. Nasi odbiorcy mogą liczyć na wsparcie już na etapie pomiarów, przez wykonanie bramy, aż po jej montaż i automatyzację. Doświadczenie zdobywaliśmy, wykonując wymagające projekty dla służby więziennej, wojska, jednostek budżetowych, wielkopowierzchniowych obiektów usługowych oraz budynków przemysłowych. Podążamy za głosem naszych klientów, wykonując dla nich solidne bramy dopasowane do ich potrzeb.

 

MIGAS-DOOR- bramy szyte na miarę

Poszukujesz doświadczonego producenta bram, który ma bogate doświadczenie we współpracy z klientami podobnymi do Ciebie? MIGAS-DOOR to firma, która już wielokrotnie udowodniła swoją rzetelność. Jesteśmy elastyczni, sumienni i godni zaufania. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny i liczymy się z jego zdaniem, nie narzucając gotowych rozwiązań. Wykonywane przez nas bramy wyróżniają się doskonałą jakością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. Masz pytania dotyczące projektu lub automatyki do bram? Skontaktuj się z nami, a w zamian otrzymasz darmową wycenę oraz pomiar Twojej wymarzonej bramy.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

2 + 15 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl