fbpx

Bramy garażowe – dwuskrzydłowe

Bramy garażowe dwuskrzydłowe doskonale nadają się do użytku w domach prywatnych oraz jako tradycyjne zamknięcie obiektów magazynowych i gospodarczych. Zaletą tego typu bram jest ich prosta konstrukcja, która daje duże możliwości zastosowania. Bramy dwuskrzydłowe nie wymagają do montażu nadproża i filarków bocznych, a stalowa ościeżnica w bardzo małym stopniu zmniejsza otwór przejazdu. Łączą one w sobie tradycyjny wygląd z bezpieczeństwem i funkcjonalnością użytkowania. Solidne, stalowe zawiasy, zamek z wkładką patentową oraz indywidualnie dopasowany do każdej bramy układ konstrukcyjny gwarantują solidność wykonania oraz ich długotrwałą eksploatację. 

Bramy garażowe dwuskrzydłowe

MIGAS-DOOR – dobre bramy garażowe w Krakowie

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, inwestorów, przedsiębiorców oraz do profesjonalnych firm budowlanych i przemysłowych. W nasze produkty zaopatrujemy zarówno przydomowe garaże, posesje przy budynkach mieszkalnych, obiekty przemysłowe, jak i jednostki budżetowe takie jak wojsko, straż pożarna czy pogotowie. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy przy dużych projektach i inwestycjach z zakresu przemysłu i budownictwa. Działamy na rynku od 28 lat.

Bramy dwuskrzydłowe województwo małopolskie – czym się wyróżniamy?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasza oferta cechuje się dużą elastycznością. Zrealizowaliśmy wiele nietypowych zamówień obłożonych licznymi normami bezpieczeństwa. Możemy pochwalić się stworzeniem oryginalnych bram na potrzeby hal produkcyjnych, wojska, czy więzienia. W każdej sytuacji służymy profesjonalną poradą. Najważniejsze są dla nas jakość i długotrwała żywotność naszych produktów oraz zadowolenie klienta. Wykonamy bramę o dowolnych wymiarach, wyceniając ją w indywidualny sposób.

W zależności od potrzeb bramy dwuskrzydłowe wykonujemy w wersji nieocieplonej lub ocieplonej z blachy trapezowej T-8, lub z paneli z blachy stalowej ocynkowanej, wypełnionych warstwą pianki poliuretanowej 40 [mm]. Współczynnik przenikalności cieplnej dla panela: Uk = 0,6 W/m? x K. Bramy dwuskrzydłowe produkowane są na każdy wymiar i w różnych opcjach wyposażenia dodatkowego:

W bramach o większych gabarytach praktycznym rozwiązaniem jest uzupełnienie jednego ze skrzydeł w dodatkową furtkę serwisową umożliwiającą swobodne wejście do garażu bez konieczności otwierania dużego skrzydła, bądź wykonanie asymetrycznego podziału skrzydeł.

Wszystkie bramy garażowe MIGAS-DOOR wykonywane są według indywidualnie podanych wymiarów, dzięki czemu możemy zagwarantować, iż znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta.

 

Dwuskrzydłowe bramy garażowe Kraków – zastosowanie

Bramy garażowe dwuskrzydłowe to popularne produkty o licznych zaletach, które znajdą zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w obiektach o charakterze użytkowym. Rozwierana brama świetnie sprawdzi się nie tylko w przydomowym garażu, ale także w warsztacie samochodowym oraz w obiektach magazynowych i przemysłowych.

Dlaczego warto wybrać bramę garażową dwuskrzydłową?

Wybór odpowiedniej bramy to decyzja, którą warto dokładnie przemyśleć. Przed wyborem konkretnego rozwiązania poznaj cechy bram garażowych dwuskrzydłowych od MIGAS-DOOR:

 

• Nieskomplikowana konstrukcja bram garażowych

Prosta konstrukcja bram garażowych dwuskrzydłowych przekłada się na szybki oraz łatwy montaż. Mocna, stalowa ościeżnica nie wpływa na zmniejszenie światła przejazdu.

Bramy dwuskrzydłowe nie wymagają montażu nadproża oraz bocznych filarków. Garażowa brama dwuskrzydłowa może więc być jedynie nieznacznie niższa od budynku, w którym się ją montuje, co jest dodatkowym atutem szczególnie w przypadku obiektów wykorzystywanych do przechowywania sprzętu rolniczego, czy przemysłowego.

• Bezpieczene korzystanie z bram garażowych dwuskrzydłowych

Rozwierane bramy garażowe dwuskrzydłowe to połączenie tradycji, nowoczesności oraz najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Solidne zawiasy wykonane ze stali, zamek z wkładką patentową oraz układ konstrukcyjny stworzony na podstawie indywidualnych potrzeb klienta przekładają się na doskonałą jakość wykonania, oraz na bezawaryjną, wieloletnią eksploatację.

• Praktyczność i komfort

Bramy garażowe dwuskrzydłowe są synonimem wygody. Dzięki temu, że każdą bramę wykonujemy na zamówienie, według indywidualnych oczekiwań klienta, może zostać ona zaprojektowana w dowolnym wymiarze. Dwuskrzydłowe bramy otwierane na zewnątrz pozwalają na pełne wykorzystanie przestrzeni w obiekcie.

Nieskomplikowana konstrukcja odpowiada za małą awaryjność rozwieranych bram garażowych. Rozwierane bramy garażowe cechują się wielofunkcyjnością- można w bezpieczny sposób nie tylko przez nie wjeżdżać, ale także wchodzić i wychodzić.

Personalizacja bram garażowych dwuskrzydłowych Kraków i Małopolska

Elastyczność naszej oferty i indywidualne podejście do klienta przejawia się nie tylko w tworzeniu bram o dowolnych wymiarach.

Brama dwuskrzydłowa może zostać wykonana z ocieplonego panela, blachy trapezowej lub gładkiej w szerokiej gamie kolorystycznej lakierów gładkich i strukturalnych. Klient ma wpływ na wiele istotnych czynników takich jak:

• Kolor bramy garażowej dwuskrzydłowej

Rozwierane bramy garażowe są cenione ze względu na funkcjonalność i estetyczny wygląd. Oferujemy najpopularniejsze, standardowe kolory bram garażowych, jak i nieograniczoną możliwość doboru koloru oraz tonacji na życzenie odbiorcy. Kolor bramy dopasowany do okien, dachu, a może modne kontrasty? Przygotowujemy dla naszych klientów bramy skrojone na miarę ich wyjątkowego gustu.

Opcje kolorystyki na specjalne zamówienie, lakiery z palety RAL, szeroka gama oklein oraz dodatkowe wzory paneli.

• Z jakiego tworzywa zrobione są rozwierane bramy garażowe?

Dla wyglądu bramy nie bez znaczenia pozostaje również tworzywo, z którego ją wykonano. Ocieplony panel, dostępna w szerokiej palecie barw lakierów gładkich lub strukturalnych blacha trapezowa, lub gładka – wiemy jak pomóc w dostosowaniu wyboru tworzywa do indywidualnych potrzeb każdego klienta i specyfiki obiektu.

Akcesoria do bram garażowych – Kraków i Małopolska

Każdą bramę garażową dwuskrzydłową można wyposażyć w funkcjonalne dodatki, które sprawią, że korzystanie z niej będzie jeszcze przyjemniejsze.

Furtki serwisowe do bram garażowych

Bramę dwuskrzydłową MIGAS-DOOR można wyposażyć w drzwi wejścioweFurtka serwisowa znajdzie zastosowanie w przypadku każdej bramy dwuskrzydłowej, a w szczególności tej, która oprócz wjeżdżania służy także do wchodzenia.

Bramy MIGAS-DOOR Kraków można wyposażyć w furtki serwisowe pełniące funkcję drzwi wejściowych. Takie rozwiązanie zwiększa komfort użytkowania w przypadku dużych bram garażowych w obiektach produkcyjnych, usługowych, czy przemysłowych. Uproszczenie ruchu, minimalizowanie utraty ciepła i łatwość otwierania to tylko kilka z licznych atutów furtek serwisowych.

Szeroki wybór okienek lub paneli doświetlających

Szeroki wybór okienek oraz paneli doświetlających pozwala na zoptymalizowanie poziomu światła dziennego w budynku, do którego prowadzi brama garażowa dwuskrzydłowa. Wyposażając bramę dwuskrzydłową w dodatkowe elementy, takie jak okienka czy segmenty przeszklone, w istotny sposób można zwiększyć ilość światła dziennego w garażu oraz uczynić ją bardziej funkcjonalną.  Przeszklone segmenty nie tylko wyglądają estetycznie, ale również przekładają się na funkcjonalność bramy oraz na mniejsze zużycie energii elektrycznej.

Bramę dwuskrzydłową można także wyposażyć w kratki wentylacyjne, aby umożliwić przepływ powietrza.

Czy brama garażowa musi posiadać wentylację?

Niezależnie od tego, czy brama jest dedykowana przydomowemu garażowi, czy obiektowi innego typu, kluczową kwestią bezpieczeństwa jest zapewnienie dobrej wentylacji. Każdą rozwieraną bramę dwuskrzydłową MIGAS-DOOR można wyposażyć w funkcjonalne kratki wentylacyjne.

Kraków – automatyzacja bram garażowych

Każdą bramę garażową dwuskrzydłową MIGAS-DOOR można wzbogacić o funkcjonalny, energooszczędny system automatyzacji.

Wyobraź sobie, że wracasz do domu po trudnym dniu w pracy lub przyjeżdżasz do magazynu po ciężkim załadunku. Aby ręcznie otworzyć bramę, musisz wysiąść z auta, zaangażować do pracy mięśnie, niejednokrotnie narażając się na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Dzięki zautomatyzowaniu bramy garażowej nigdy więcej nie zmokniesz ani nie zmarzniesz podczas jej otwierania. Wystarczy użyć wygodnego pilota lub aplikacji na smartfona i za sprawą jednego kliknięcia brama zostanie otwarta.

Dzięki zastosowaniu specjalnych cięgien i siłowników, każdą bramę dwuskrzydłową można wyposażyć w napęd elektryczny. Proponowane napędy do bram garażowych

Kraków – jaki napęd do bramy garażowej?

 

Do naszych bram oferujemy innowacyjne i bezawaryjne napędy, które cechują się długą żywotnością i cichym funkcjonowaniem. Wszystkie funkcje oraz stopień automatyzacji zostają dobrane indywidualnie. Z nami stworzysz wygodny, zautomatyzowany system dostosowany do Twoich oczekiwań.
Dobrze dobrany napęd do bramy garażowej dwuskrzydłowej sprawi, że Twoje życie stanie się łatwiejsze. Prosty w obsłudze i bezpieczny mechanizm świetnie sprawdzi się w każdym rodzaju obiektu.

Automatyzujemy bramy na potrzeby indywidualne, dla przemysłu, handlu, inwestycji budowlanych, czy szeroko pojętych usług. Jeżeli pragniesz komfortu, bezpieczeństwa i wygody, sprawdź jakie rodzaje napędów o bram garażowych dwuskrzydłowych mamy w swojej ofercie.

 

Producent bram garażowych – dwuskrzydłowych MIGAS-DOOR to:

  • gwarancja jakości,
  • elastyczne, indywidualne podejście,
  • bramy do każdego typu obiektów,
  • darmowy pomiar i wycena,
  • profesjonalne doradztwo
  • kompetencje zdobyte podczas współpracy z klientami indywidualnymi, jednostkami budżetowymi oraz z firmami z sektora przemysłu i budownictwa,
  • nowoczesne systemy automatyki do bram,
  • 28-letnie doświadczenie w produkcji bram popularnych w całej Polsce i w Europie.

Sprawdź teraz, jak wyglądają garażowe bramy dwuskrzydłowe MIGAS-DOOR.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

13 + 5 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl