fbpx

Drzwi stalowe

Strona główna | Drzwi stalowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór drzwi stalowych. Drzwi stalowe doskonale sprawdzają się w licznych zastosowaniach. Równie dobrze służą przemysłowi, jak i indywidualnym użytkownikom. Rozwiązania tego typu zdają egzamin w przemyśle, branży magazynowej, ale też budownictwie mieszkaniowym. Ich główną zaletą jest wysoki poziom wytrzymałości. Drzwi stalowe cechują się odpornością na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, by wspomnieć wilgoć oraz zmienne temperatury, ale są też wytrzymałe na zniszczenia natury mechanicznej, przez co uchodzą za szczególnie przydatne pod kątem ochrony przed włamywaczami.

Chociaż pozornie drzwi stalowe nadają się raczej do przestrzeni przemysłowych, a ich estetyka zdaje się pozostawiać wiele do życzenia, warto pamiętać, że to tylko wynik pobieżnej obserwacji. Nowoczesne drzwi stalowe posiadają bowiem nie tylko zalety, które przesądzają o ich wytrzymałości, ale mogą być po prostu ładne. Współczesne technologie wypracowały rozwiązania, dzięki którym drzwi stalowe mogą być produkowane praktycznie we wszystkich kolorach, a co szczególnie ważne, możliwe jest nadawanie im dowolnych, atrakcyjnych tekstur oraz faktur. Estetyczne okleiny, ale też wysokiej jakości farby, pozwalają więc na to, by drzwi stalowe cieszyły oko wysokim poziomem estetyki.

Dużym atutem drzwi stalowych jest także ich niski poziom przepuszczalności termicznej. O ile proste drzwi wykonane ze stali raczej kiepsko izolują przed niskimi temperaturami, o tyle rozwiązania wyposażone we wkłady poliuretanowe oraz warstwy innych zabezpieczeń doskonale chronią przed mrozem, ale też izolują przed przegrzaniem podczas upałów.

Blacha trapezowa

Blacha gładka

Panel

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

8 + 1 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl