fbpx

Bramy przemysłowe – dwuskrzydłowe

Bramy dwuskrzydłowe przemysłowe doskonale nadają się do użytku w obiektach przemysłowych oraz jako tradycyjne zamknięcie obiektów magazynowych i gospodarczych. Zaletą tego typu bram jest ich prosta konstrukcja, która daje duże możliwości zastosowania. Łączą one w sobie tradycyjny wygląd z bezpieczeństwem i funkcjonalnością użytkowania.

Solidne, stalowe zawiasy, zamek z wkładką patentową oraz indywidualnie dopasowany do każdej bramy układ konstrukcyjny gwarantują długotrwałą eksploatację. W zależności od potrzeb bramy dwuskrzydłowe przemysłowe wykonujemy w wersji nieocieplonej lub ocieplonej (wełna mineralna 50 [mm]) z blachy trapezowej T-8, lub z paneli z blachy stalowej ocynkowanej, wypełnionych warstwą pianki poliuretanowej 40 [mm]. Współczynnik przenikalności cieplnej dla panela: Uk = 0,6 W/m? x K. Bramy dwuskrzydłowe produkowane są na każdy wymiar i w różnych opcjach wyposażenia dodatkowego:

W bramach dwuskrzydłowych o większych gabarytach praktycznym rozwiązaniem jest uzupełnienie jednego ze skrzydeł w dodatkową furtkę serwisową umożliwiającą swobodne wejście do garażu bez konieczności otwierania dużego skrzydła. Opcjonalnie brama może zostać wykonana z symetrycznym bądź asymetrycznym podziałem skrzydeł oraz w dowolnym kolorze z palety RAL lub w okleinie (dotyczy paneli z pianką poliuretanową).

Wszystkie bramy przemysłowe MIGAS-DOOR wykonywane są według indywidualnie podanych wymiarów, dzięki czemu możemy zagwarantować, iż znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta.

Firma posiada w swojej ofercie bramy w kolorach standardowych oraz praktycznie nieograniczone możliwości doboru tonacji koloru na życzenie Klienta. Brama dwuskrzydłowa może zostać wykonana z ocieplonego panela, blachy trapezowej lub gładkiej w szerokiej gamie kolorystycznej lakierów gładkich i strukturalnych.

Furtka serwisowa

Bramę dwuskrzydłową przemysłową MIGAS-DOOR można wyposażyć w drzwi wejściowe. Zaletą takiego rozwiązania jest uniknięcie otwierania całej bramy w przypadku kiedy chcemy wejść lub wyjść z obszaru chronionego bramą dwuskrzydłową. Unikamy w ten sposób strat ciepła wewnątrz i upraszczamy ruch.

Szeroki wybór okienek lub paneli doświetlających

Wyposażając bramę dwuskrzydłową przemysłową w dodatkowe elementy, takie jak okienka czy segmenty przeszklone, w istotny sposób można zwiększyć ilość światła dziennego w garażu oraz uczynić ją bardziej funkcjonalną. Bramę dwuskrzydłową można także wyposażyć w kratki wentylacyjne, aby umożliwić przepływ powietrza.

Bramy dwuskrzydłowe mogą być dostarczone wraz z elektrycznym systemem obsługi w wersji standardowej lub w różnych wariantach z systemem kontroli elektronicznej. Elektryczna obsługa bardzo ułatwia codzienne czynności, a szeroka oferta systemów kontrolnych spełni wszystkie możliwe oczekiwania.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

2 + 10 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl