fbpx

Drogowe

Strona główna | Drogowe

Blokady parkingowe, szlabany, hydrauliczne słupki i zapory drogowe firmy Sommer i BFT zapewniają niezawodną ochronę przed nieuprawnionym dostępem. Obojętne, czy chodzi o parkingi czy o działki, te wytrzymałe i trwałe rozwiązania są w ułamku sekundy gotowe do działania.

Zapory drogowe

Blokady parkingowe

Słupki hydrauliczne

Szlaban BFT Michelangelo

Szlaban BFT Giotto

PEŁNIA BEZPIECZEŃSTWA

Oferowane przez nas rozwiązania sprawiają, że każda przestrzeń może stać się w pełni bezpieczna i funkcjonalna. Wiemy, jak ważne są sprawnie działające parkingi i nowocześnie zautomatyzowane posesje. Stworzenie obszarów niezawodnie chronionych przed nieproszonymi gośćmi byłoby niemożliwe bez użycia sprawdzonych, solidnych produktów. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania dedykowane posesjom mieszkalnym, osiedlom, biurom, parkingom, obiektom przemysłowym i inwestycjom budowlanym, na których obszarze największe znaczenie odgrywa bezpieczeństwo, estetyka i komfort. pełni funkcjonalnym ładem.

WYSOKA FUNKCJONALNOŚĆ

Produkty drogowe pozwalają na stworzenie bezpiecznej, często w pełni zautomatyzowanej przestrzeni, w której ryzyko uzyskania nieautoryzowanego dostępu czy nieszczęśliwego wypadku zostaje maksymalnie obniżone. Naszym celem jest oferowanie nowoczesnych rozwiązań, które w znacznym stopniu podnoszą komfort życia oraz bezpieczeństwo użytkowników. Sprawdź, jakie produkty z naszej oferty mogą sprawić, że w efektywny i bezpieczny sposób zagospodarujesz swoją przestrzeń i ciesz się w

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA

Nasi specjaliści z największą przyjemnością pomogą dobrać każdemu klientowi rozwiązania skrojone na miarę jego potrzeb, jednocześnie dopasowując je do estetyki przestrzeni, w której mają się znajdować. Każdy z oferowanych przez nas produktów cechuje się ponadprzeciętną żywotnością, przyjemnym wyglądem oraz najwyższą funkcjonalnością. Skupiamy się na tym, żeby automatyka użyteczna spełniała wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Produkty z tej kategorii wyróżnia odporność na uszkodzenia, dzięki czemu nawet podczas przypadkowego zderzenia są w stanie nadal spełniać swoje zadanie.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

8 + 6 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl