fbpx

Bramy przemysłowe – segmentowe

 Bramy przemysłowe segmentowe są idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych hal przemysłowych, magazynów i warsztatów. Łączą one funkcjonalność, estetykę i najnowsze trendy wzornictwa przemysłowego, harmonijnie wpisując się w przestrzeń budynku. Segmentowa brama przemysłowa może zostać wykonana z paneli stalowych ocynkowanych, powlekanych farbami poliestrowymi, wypełnionych 40 [mm] warstwą pianki poliuretanowej lub z całkowicie przeszklonych sekcji aluminiowych.

Brama doskonale spełnia swoje funkcje termiczne w pomieszczeniach ogrzewanych gwarantując jeden z najwyższych współczynników przenikalności cieplnej dla panela wynoszący Uk = 0,6 W/m2 x K . Bramy przemysłowe segmentowe spełniają wszystkie europejskie wymogi bezpieczeństwa. Zostały bowiem wyposażone w układ sprężyn skrętnych na łożyskach kulkowych, który posiada hamulec bezpieczeństwa uniemożliwiający opadnięcie płaszcza bramy w przypadku pęknięcia którejkolwiek ze sprężyn oraz zabezpieczenia kształtowe przed przytrzaśnięciem palców ? ?finger protection?.

Prowadzenie bramy może zostać dostosowane do indywidualnych wymagań klienta – od prowadzenia standardowego, poprzez niskie lub wysokie, do pionowego włącznie. Istnieje również możliwość zastosowania prowadzenia ukośnego uwzględniającego pochyłość dachu lub stropu. W zależności od potrzeb, bramę segmentową można wyposażyć w furtkę serwisową, panel wentylacyjny, okienka lub aluminiowy segment przeszklony, który zapewni stały dostęp światła.

Bramy przemysłowe można otwierać ręcznie za pomocą przekładni łańcuchowej lub napędu elektrycznego wyposażonego w układ sterowania góra-dół-stop. Jego modułowa budowa pozwala na rozbudowanie funkcji podstawowych o dodatkowe elementy takie jak: nadajnik zdalnego sterowania, klawiaturę kodowaną, czytnik kart magnetycznych czy sygnalizację świetlną. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantują zabezpieczenia w postaci krawędziowej listwy optycznej lub fotokomórek.

Tor Standard NP
Tor FHR ukośny
Tor VL pionowy
Tor HL podniesiony

Konsultanci MIGAS-DOOR gwarantują dobór najlepszej bramy, dostosowanej do miejsca użytkowania, całkowicie spełniającej oczekiwania Klienta. Pomoc specjalistów dostępna jest na każdym etapie od projektu, poprzez dostawę i montaż, na usługach serwisowych kończąc. Zapewniamy sprawny, fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szybką realizację dostaw, przystępne ceny.

Wszystkie bramy przemysłowe MIGAS-DOOR wykonywane są według indywidualnie podanych wymiarów, dzięki czemu możemy zagwarantować, iż znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta.

Wiemy jak stworzyć bramę dostosowaną do wymogów obiektów takich jak:

 • wielkopowierzchniowe sklepy,
 • hale przemysłowe,
 • chłodnie,
 • magazyny,
 • budynki specjalnego przeznaczenia dla wojska, służby więziennej, policji, straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i innych jednostek budżetowych,
 • budynki biurowe,
 • przechowalnie,
 • warsztaty samochodowe.

Dzięki 28-letniej obecności na rynku jesteśmy przekonani, że nasze realizacje sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów oraz spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Bramy przemysłowe- segmentowe to idealna propozycja dla wszystkich odbiorców, którym zależy na podniesieniu bezpieczeństwa obiektu oraz na usprawnieniu przepływu ruchu.

 

Bramy przemysłowe-segmentowe w Małopolsce, kiedy warto je wybrać?

Bramy przemysłowe- segmentowe to rozwiązanie dedykowane nowoczesnym halom przemysłowym, magazynom i warsztatom. Produkty te łączą w sobie funkcjonalność, solidność oraz ponadprzeciętną estetykę przejawiającą się w modnym wzornictwie. Dzięki mnogości dostępnych modeli nasi odbiorcy mają szansę na wybranie bramy wpisującej się w stylistykę dowolnego budynku przemysłowego.

Bramy przemysłowe- segmentowe to produkty, po które sięgają odbiorcy szukający trwałych, estetycznych, ekonomicznych oraz niezawodnych rozwiązań.

 

Bramy przemysłowe-segmentowe Kraków

Bramy przemysłowe- segmentowe MIGAS-DOOR to produkty tworzone na miarę potrzeb zarówno małych, jak i ogromnych przedsiębiorstw z sektora przemysłu.

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Wykonujemy nasze realizacje nie tylko na terenie Krakowa i Małopolski. Nasze produkty są znane i cenione w całej Polsce i Europie.

 

Personalizowane bramy przemysłowe-segmentowe w Krakowie, Skawinie i Wadowicach

Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci z sektora przemysłowego chcą dopasować bramę do koncepcji i profilu swojej działalności. Istnieje kilka czynników, dzięki którym każdy odbiorca staje przed możliwością dostosowania bramy przemysłowej do własnych potrzeb oraz gustu.

Firma posiada w swojej ofercie bramy w kolorach standardowych oraz praktycznie nieograniczone możliwości doboru tonacji koloru na życzenie Klienta. Oprócz lakierowania paneli w szerokiej palecie kolorystycznej lakierów gładkich, matowych jak i strukturalnych, istnieje także możliwość ich okleinowania.

Tworzywo, z jakiego wykonana jest brama

Segmentowa brama przemysłowa może zostać wykonana z paneli stalowych ocynkowanych, powlekanych farbami poliestrowymi, wypełnionych 40 [mm] warstwą pianki poliuretanowej lub z całkowicie przeszklonych sekcji aluminiowych.

 

Typ prowadzenia bramy przemysłowej

Prowadzenie bramy to bardzo istotna cecha, którą dostosowujemy do potrzeb odbiorców. Na swoim koncie mamy liczne realizacje z prowadzeniem standardowym, niskim, wysokim, a nawet pionowym. Jesteśmy w stanie zaprojektować, wykonać i zamontować bramę przemysłową o prowadzeniu ukośnym dostosowanym do pochyłości stropu lub dachu.

 

Akcesoria do bram przemysłowych-segmentowych

Kolejnym sposobem personalizacji naszych projektów jest szeroki wybór funkcjonalnych dodatków. Na życzenie klienta można wyposażyć bramę segmentową w serwisową furtkę, okienka, aluminiowe przeszklone segmenty, czy panele wentylacyjne.

Furtka serwisowa to praktyczny dodatek, który usprawnia przepływ ruchu w obiekcie przemysłowym. Do naszych realizacji oferujemy zarówno furtki serwisowe z progiem, jak i te o konstrukcji bezprogowej.

Szeroki wybór okienek oraz paneli doświetlających to doskonały sposób na zwiększenie dostępu do światła dziennego w obiekcie przemysłowym. Pozwala to nie tylko na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, ale również podnosi estetykę bramy.

 

Sposób otwierania bram przemysłowych-segmentowych

Bramy przemysłowe można otwierać ręcznie za pomocą przekładni łańcuchowej lub napędu elektrycznego wyposażonego w niezawodny układ sterowania. Jego modułowa budowa pozwala na rozbudowanie funkcji podstawowych o dodatkowe elementy takie jak: nadajnik zdalnego sterowania, klawiaturę kodowaną, czytnik kart magnetycznych czy sygnalizację świetlną. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantują zabezpieczenia w postaci krawędziowej listwy optycznej lub fotokomórek.

Furtka serwisowa bezprogowa lub z progiem

Brama segmentowa może być wyposażona w furtkę serwisową z niskim progiem 25 mm ? SAFE STEP, lub w furtkę serwisową ze standardowym progiem ? 160 mm. Światło przejścia furtki: 840×2000 mm

 

Szeroki wybór okienek lub paneli doświetlających

Wyposażając bramę segmentową w dodatkowe elementy, takie jak okienka czy segmenty przeszklone, w istotny sposób można zwiększyć ilość światła dziennego w garażu oraz uczynić ją bardziej funkcjonalną poprzez zamontowanie w jej płaszczu dodatkowych drzwi wejściowych, czy też kratek wentylacyjnych.

Automatyczne bramy przemysłowe-segmentowe w Krakowie

Każda brama segmentowa krakowskiej firmy MIGAS-DOOR może zostać wzbogacona o niezawodny napęd elektryczny z załączonym seryjnie urządzeniem odryglowującym. Takie rozwiązanie umożliwia otwarcie bramy nawet w przypadku braku zasilania.

Oferowane napędy są dobierane w indywidualny sposób z uwzględnieniem czynników takich jak wymiary i waga bramy, częstotliwość otwierania oraz oczekiwany stopień automatyzacji. Napędy do bram przemysłowych spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Dzięki wbudowanemu fabrycznie wyłącznikowi przeciążeniowemu ruch bramy zostaje wstrzymany po wykryciu przeszkody.

W szerokim programie wyposażenia dodatkowego firma MIGAS-DOOR oferuje m.in. fotokomórki, włącznik guzikowy, włącznik kluczykowy, klawiaturę kodowaną, karty kontroli dostępu czy też specjalny odbiornik radiowy, umożliwiający sprzężenie automatu z systemem alarmowym na jednym, 4-kanałowym pilocie.

Każdą bramę segmentową można wyposażyć w wysokiej jakości napęd elektryczny z załączonym seryjnie urządzeniem odryglowującym, umożliwi awaryjne otwarcie bramy w przypadku braku zasilania. Oferowane napędy są indywidualnie dobierane do parametrów technicznych bramy, w związku z czym pracują one bez jakiegokolwiek ryzyka. W przypadku natrafienia na przeszkodę podczas otwierania lub zamykania bramy, ruch jej zostaje automatycznie przerwany dzięki wbudowanemu fabrycznie wyłącznikowi przeciążeniowemu. W szerokim programie wyposażenia dodatkowego, firma MIGAS-DOOR oferuje m.in. fotokomórki, włącznik guzikowy, włącznik kluczykowy, klawiaturę kodowaną, karty kontroli dostępu czy też specjalny odbiornik radiowy, umożliwiający sprzężenie automatu z systemem alarmowym na jednym, 4-kanałowym pilocie.

MIGAS-DOOR – dobre bramy przemysłowe- segmentowe w Krakowie

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Regularnie powiększamy nasze doświadczenie, współpracując zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami z sektora budżetowego, budowlanego oraz przemysłowego. Zaufało nam już wielu inwestorów, przedstawicieli firm budowlanych, rolników i reprezentantów instytucji takich jak służba więzienna, wojsko, czy straż pożarna.

Na tle konkurencji wyróżnia nas ogromna elastyczność. Nasze produkty nie mają odgórnie narzuconych wymiarów, wypełnień czy kolorystyki. Jesteśmy w stanie wyposażyć każdy obiekt przemysłowy w spersonalizowaną bramę segmentową. Najistotniejsza jest dla nas żywotność i solidność bram, które mamy w ofercie. Satysfakcja i bezpieczeństwo klientów to miara naszej skuteczności.

Jeżeli szukasz bramy skrojonej na miarę swoich potrzeb, skontaktuj się z nami. Naszą firmę tworzą kompetentne osoby, które znają przemysł od środka i mają doświadczenie we współpracy z klientami o profilu zbliżonym do Twojego. Pomiary, wycena i doradztwo są u nas całkowicie bezpłatne.

Zobacz nasze przykładowe realizacje bram segmentowych dla sektora przemysłowego.

Współpraca z MIGAS-DOOR to:

 • znajomość specyfikacji technicznej obiektów z sektora przemysłu,
 • porady od osób z wieloma inwestorami, firmami i instytucjami,
 • usługa od pomiaru przez montaż aż po automatyzację,
 • darmowy pomiar i wycena,
 • możliwość długofalowej współpracy przy dużych projektach,
 • indywidualny projekt dostosowany do potrzeb i oczekiwań,
 • korzystne ceny,
 • gwarancja solidności,
 • realizacja zleceń na terenie całej Polski i Europy.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

13 + 2 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl