fbpx

Zapory

Zapewniające niezawodną ochronę przed nieuprawnionym dostępem.

Strona główna | Zapory drogowe

W naszej ofercie znajdą Państwo zapory drogowe. To rozwiązania sprawdzające się w rozmaitych okolicznościach. Często stosowane są, by odciąć dostęp do określonych sektorów dróg, chodników, czy parkingów. Uniemożliwiają nieuprawnione korzystanie z zamkniętych odcinków pasa drogowego, ale ostrzegają też przed robotami drogowymi, czy pomagają utrzymać porządek podczas imprez masowych i manifestacji.

Oferujemy zapory drogowe różnego typu – rozsuwane, teleskopowe, w formie stałych barier oraz płotków. Konkretne rozwiązania różnią się też co do materiału wykonania, dostarczamy bowiem zapory metalowe oraz te wykonane z tworzyw sztucznych. Najważniejszym atutem zapór drogowych jest ich funkcjonalność oraz wytrzymałość. Urządzenia tego typu powinny być odporne na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych, ale też zniszczenia mechaniczne. Należy również wskazać na aspekt wizualny dostarczanych elementów – skoro bowiem ich rola polegać ma na ostrzeganiu przed ewentualnymi niebezpieczeństwami i utrudnieniami w ruchu, powinny być widoczne i w jasny sposób wzmacniać przekaz dotyczący potencjalnych przeszkód na drodze.

Oferujemy również stałe zapory drogowe. Ze względu na swój charakter to rozwiązania stanowiące poniekąd małą architekturę. Właśnie dlatego tak istotna może być dbałość o ich wymiar estetyczny, ważne bowiem, by wygrodzenia spełniały swoją rolę, ale jednocześnie nie szpeciły otoczenia.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

9 + 6 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl