fbpx

Napędy do bram przemysłowych

W naszym asortymencie znajdą Państwo napędy do bram przemysłowych. Oferujemy rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb. Mechanizmy przeznaczone do różnych typów obiektów oraz zróżnicowanego poziomu intensywności prac. Doskonale rozumiemy, że inny typ mechanizmu sprawdzi się w magazynie, innych w hali produkcyjnej, jeszcze inny w lakierni, myjni, czy proszkowni.

Napędy do bram przemysłowych powinny być zaprojektowane tak, aby z powodzeniem radzić sobie w warunkach wzmożonej pracy. Dla zachowania płynności procesów produkcyjnych, transportowych i magazynowych powinny również dysponować możliwością pracy w warunkach awaryjnych. Warto zatem podkreślić, że w naszej ofercie znajdą Państwo napędy do bram przemysłowych wyposażone w akumulatory, które pozwalają na pracę nawet w przerwach dostawy energii elektrycznej. Dodajmy tylko, że dostarczane mechanizmy posiadają także możliwość obsługi ręcznej, zatem w okolicznościach kompletnego braku zasilania można sterować nimi przy użyciu korb lub łańcuchów.

Największą zaletą oferowanych przez nas napędów do bram przemysłowych jest ich elastyczność. Wpisując się w trendy panujące w branży, dostarczamy rozwiązania pozwalające na dostosowywanie ich do konkretnych warunków panujących w określonym miejscu i przestrzeni. Dzięki temu napędy do bram przemysłowych spełniają oczekiwania naszych klientów, odpowiadając na zapotrzebowanie praktycznie wszystkich sektorów.

Sommer GIGAsedo Totmann

Sommer GIGAsedo Automat

Sterowanie GIGAcontroll R2

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

5 + 14 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl