fbpx

Blokady parkingowe

Zapewniające niezawodną ochronę przed nieuprawnionym dostępem.

Strona główna | Blokady parkingowe

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne blokady parkingowe. To urządzenia skutecznie chroniące przed nieuprawnionym korzystaniem z miejsc postojowych. Blokady, które oferujemy, ułatwiają organizację i zarządzanie miejscami postojowymi zarówno w obrębie zamkniętych obiektów, takich jak parkingi firmowe, jak i stanowiskami rozlokowanymi na szerszym obszarze. Blokady parkingowe zaprojektowano tak, by bez trudu można było sterować ich pracą zdalnie. Wśród starszych rozwiązań znajdą Państwo urządzenia kierowane przy pomocy pilotów, dziś natomiast coraz popularniejsze stają się blokady parkingowe zarządzane z poziomu specjalistycznych aplikacji. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że dostarczane przez nas urządzenia mogą być obsługiwane w sposób „tradycyjny”, czyli po prostu ręcznie.

Blokady parkingowe, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, są wyposażone w dwa alternatywne źródła zasilania. Z jednej strony to źródło stałe, z drugiej zaś baterie. Niektóre modele są również doposażone w panel słoneczny, który sprzyja zrównoważonej autonomii. Dużym atutem oferowanych rozwiązań jest wysoka wytrzymałość materiałów, z których wykonano blokady. To niezwykle istotne, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że są to elementy bezustannie narażone na mniejsze i większe zniszczenia mechaniczne oraz oddziaływanie niesprzyjających warunków klimatycznych, z wilgocią na czele. Warto również dodać, że oprócz blokad dostarczamy też zapory drogowe .

Blokady parkingowe, które oferujemy, są również estetyczne. Należy podkreślić ten aspekt, ponieważ z racji ciągłej ekspozycji w miejscach dostępnych dla setek obserwatorów, rozwiązania tego typu powinny być raczej neutralne, jeśli idzie o formę. Sprzyja to szerzej pojętej estetyce przestrzeni publicznej oraz wspólnej.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

1 + 4 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl