fbpx

Bramy ogrodzeniowe – przesuwne

Brama wjazdowa przesuwna porusza się wzdłuż ogrodzenia, w związku z czym nie zajmuje miejsca w świetle przejazdu. Dzięki zastosowaniu konstrukcji samonośnej oraz specjalnie wyprofilowanej szyny jezdnej w której poruszają się wózki zbudowane z systemu sześciu łożyskowanych rolek zapewnia płynny i stabilny ruch bramy. Zastosowanie takiej konstrukcji gwarantuje sprawne funkcjonowanie bramy w każdych warunkach atmosferycznych.

Brama przesuwna pozwala na zamknięcie wjazdu o max szerokości 9000 [mm], a przy jednoczesnym zastosowaniu dwóch przeciwległych bram nawet do 18 000 [mm]. W zależności od potrzeb odbiorcy, szerokość i wysokość bramy może być dowolna. Możliwość wykonania bram w wielu rodzajach wypełnienia (kształtowniki stalowe, elementy kute, elementy metaloplastyki itp.) zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każda brama przystosowana jest do zamontowania mechanizmu sterującego (za pomocą pilota). Napędy dostosowywane do ciężaru bramy oraz częstotliwości otwierania. Z powodzeniem nadają się na zamknięcia posesji prywatnych, osiedli oraz zabezpieczenia wjazdów do firm lub instytucji.

MIGAS-DOOR dobre bramy ogrodzeniowe przesuwne w Krakowie

Przesuwne bramy ogrodzeniowe to gwarancja niezawodności w każdych warunkach. Jest to rozwiązanie dedykowane posesjom, które cechują się ograniczonym miejscem na bramę wjazdową. Dzięki temu, że brama przesuwna porusza się wzdłuż ogrodzenia, nie zajmuje miejsca w świetle przejazdu.

Za stabilny i płynny ruch bramy przesuwnej odpowiada samonośna konstrukcja oraz doskonale wyprofilowana szyna jezdna, w której poruszają się wózki zbudowane z systemu sześciu łożyskowanych rolek. Dzięki prostej i niezawodnej technologii ogrodzeniowa brama przesuwna sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych.

Ogromnym atutem jest fakt, że brama przesuwna nie rozwiera się, a jedynie przesuwa wzdłuż ogrodzenia. Ze względu na budowę, bramy przesuwne doskonale sprawdzają się w przypadku krótkich podjazdów.

Brama ogrodzeniowa przesuwna jedno czy dwuskrzydłowa?

Jedynym warunkiem niezbędnym do sprawnego funkcjonowania bramy jest ogrodzenie o odpowiedniej długości. W przypadku niespełnienia tego warunku korzystną alternatywą okazują się bramy ogrodzeniowe przesuwne dwuskrzydłowe. Pojedyncza brama przesuwna pozwala zamknąć wjazd o szerokości nawet 9000 mm. Montaż dwóch przeciwległych bram zwiększa tę wartość dwukrotnie.

Bramy przesuwne samonośne otwierają się dzięki szynie przesuwającej się po rolkach. Samonośna brama podczas pracy nie dotyka podłoża, a jedynie przesuwa się nad nim w płynny sposób.

 

Bramy ogrodzeniowe – przesuwne na wymiar, Kraków, Niepołomice, Bochnia, Wadowice

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, małych i dużych firm z sektora budownictwa oraz przemysłu, wojska, straży i pozostałych jednostek budżetowych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, podpowiadając najlepsze rozwiązania. Dokładamy wszelkich starań, aby każda realizacja MIGAS-DOOR cechowała się ponadprzeciętną żywotnością oraz solidnością.

Zrealizowaliśmy wiele nietypowych konstrukcji do hal produkcyjnych, wojska, czy więzień. Wielu inwestorów i właścicieli firm docenia naszą elastyczność oraz indywidualne podejście. Nie narzucamy typowych wymiarów bram, dostosowując konstrukcję do oczekiwań odbiorcy.

Spersonalizowana brama ogrodzeniowa – przesuwna, Kraków, Skawina

Szerokość i wysokość bramy przesuwnej MIGAS-DOOR może być w pełni dostosowana do potrzeb odbiorcy. Kolejnym sposobem personalizacji bramy jest wybór wypełnienia, które wpisuje się w stylistykę posesji. Kształtowniki stalowe, kute komponenty, czy elementy metaloplastyki sprawiają, że jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać bramę wpisującą się w wizję klienta.

Kolorystyka bram ogrodzeniowych przesuwnych

Zdajemy sobie sprawę, że każda z naszych realizacji oprócz solidności musi cechować się oryginalnością i dopasowaniem do potrzeb klienta. W zależności od potrzeb brama może zostać wykonana w dowolnym kolorze z palety RAL. Podczas poszukiwania bramy idealnej, odbiorcy mogą zainspirować się wykonanymi przez nas realizacjami. Zobacz, jak może wyglądać Twoja brama ogrodzeniowa przesuwna.

Automatyka do bram ogrodzeniowych- przesuwnych, Kraków, Małopolska

Każda z bram ogrodzeniowych- przesuwnych przystosowana jest do zamontowania automatycznego mechanizmu sterującego. Wygodne sterowanie za pomocą pilota w znaczny sposób usprawnia płynność ruchu i podnosi komfort życia użytkowników bramy.

Istnieje kilka rodzajów napędów do bram ogrodzeniowych przesuwnych. Mechanizm sterujący dobiera się nie tylko do ciężaru bramy i częstotliwości jej otwierania, ale także do tego, jakiego stopnia automatyzacji oczekuje klient.

Zautomatyzowane bramy przesuwne MIGAS-DOOR doskonale nadają się do zabezpieczenia posesji prywatnych, osiedli oraz do zamknięcia wjazdów do różnego rodzaju przedsiębiorstw, oraz instytucji. Bramy przesuwne mogą zostać dostarczone wraz z elektrycznym systemem obsługi w wersji standardowej lub w różnych wariantach z systemem kontroli elektronicznej. Zobacz proponowane napędy do bram.

Wybór automatycznej bramy ogrodzeniowej-przesuwnej MIGAS-DOOR to:

 • wygoda i bezpieczeństwo,
 • komfortowe sterowanie za pomocą pilota lub aplikacji na smartfona,
 • możliwość sprawdzenia położenia bramy lub sterowania nią z dowolnego miejsca,
 • usprawnienie ruchu,
 • doskonałe zabezpieczenie antywłamaniowe,
 • solidne zabezpieczenie wjazdu dostosowane do indywidualnych potrzeb,
 • energooszczędny system cechujący się wysoką bezawaryjnością.

Bramy przesuwne mogą zostać dostarczone wraz z elektrycznym systemem obsługi w wersji standardowej lub w różnych wariantach z systemem kontroli elektronicznej.

Poniżej znajdą Państwo dokumenty do pobrania powiązane z tym produktem.

Wzory ogrodzeń 

Współpracując z MIGAS-DOOR, otrzymujesz:

 • profesjonalne doradztwo,
 • darmowy pomiar i wycenę,
 • kompleksową usługę od pomiaru do montażu,
 • możliwość personalizacji i automatyzacji bramy,
 • gwarancję otrzymania produktu o doskonałej jakości.

Brama posesyjna-przesuwna w Krakowie – ile to kosztuje?

Każdą realizację wyceniamy indywidualnie. W celu uzyskania informacji na temat szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu doboru odpowiedniej bramy, automatycznych systemów sterujących, prawidłowego serwisowania bram oraz przydatnych akcesoriów.

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Niezmierzone pokłady kreatywności, solidność realizacji, elastyczne podejście oraz wsłuchiwanie się w potrzeby klienta sprawiają, że cieszymy się ogromnym uznaniem naszych odbiorców.

Podaruj sobie komfort i bezpieczeństwo dzięki bramie MIGAS-DOOR.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

5 + 13 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl