fbpx

Ogrodzenia

Strona główna | Ogrodzenia
Oferujemy bogatą gamę wzorów i form ogrodzeń, od najbardziej prostych i klasycznych projektów, do indywidualnych pomysłów klienta. Wszystkie elementy ogrodzenia wykonujemy na indywidualne zamówienie, dokonując pomiaru w terenie, zgodnie z ustaleniami opisanymi w umowie. Konstrukcję ogrodzeń zabeczpieczamy przed korozją poprzez malowanie lub cynkowanie ogniowe.

Przęsła ogrodzeniowe

Furtki wejściowe

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Dzięki naszym ogrodzeniom sprawisz, że teren będzie doskonale zabezpieczony przed nieautoryzowanym dostępem. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie takie ogrodzenie, jakiego potrzebujesz. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje chroniły posesje przed niebezpieczeństwami świata zewnętrznego. Pozwól, że pomożemy stworzyć Ci swój własny, bezpieczny azyl

ogrodzenie brama nowoczesne profil 100
Brama przesuwna
ESTETYCZNY WYGLĄD

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że przęsła ogrodzeniowe są wizytówką posesji i powinny tworzyć spójną całość z jej pozostałymi elementami. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać wzór i kolor ogrodzenia, tak aby współgrało z bramą wjazdową, elewacją budynku oraz ogólną stylistyką posesji. Estetyczny wygląd wpisujący się w wizję klienta to obok solidności wykonania jeden z najbardziej charakterystycznych czynników opisujących nasze realizacje. Wśród oferowanych propozycji znajdują się zarówno tradycyjne, klasyczne przęsła, jak i nowoczesne, niecodzienne projekty. Jesteśmy pewni, że potrafimy stworzyć dla Ciebie wymarzone ogrodzenie.

PRAKTYCZNE DODATKI

W naszej ofercie oprócz szytych na miarę bram i solidnych przęseł ogrodowych znajdują się także praktyczne furtki wejściowe. Nawet jeżeli masz już gotowe ogrodzenie, jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie furtkę wejściową, która doskonale wpisze się w jego stylistykę i będzie zaskakiwać ponadprzeciętną solidnością przez długie lata. Zobacz, jakie realizacje wykonaliśmy dla naszych zadowolonych klientów i pozwól się oczarować estetyką i funkcjonalnością furtek MIGAS-DOOR.

Ogrodzenia posesyjne Migas-Door – odpowiadamy na pytania

Przęsła ogrodzeniowe na wymiar, co warto wiedzieć?

Standardowe przęsła ogrodzeniowe często nie zdają egzaminu w przypadku nietypowych działek o z pozoru kłopotliwych wymiarach. Zamawiając przęsła ogrodzeniowe na wymiar, klient staje przed możliwością pełnej personalizacji. W Migas-Door jesteśmy skupieni na spełnianiu oczekiwań naszych klientów, dlatego wykonujemy nawet najbardziej nietypowe przęsła ogrodzeniowe na wymiar. Skontaktuj się w celu uzyskania darmowej wyceny.

Ile kosztuje wykonanie ogrodzenia? Od czego zależy cena?

Trudno określić szacunkowy koszt ogrodzenia, ponieważ na cenę całkowitą składa się wiele aspektów. W przypadku każdej realizacji wykonujemy indywidualną analizę połączoną z wyceną. Pierwszą kwestią mającą wpływ na cenę ogrodzenia jest materiał, z którego mają być wykonane przęsła. Inwestorzy mogą wybierać pomiędzy betonem, drewnem, aluminium, stalą oraz kamieniem. Cennik ogrodzeń zależy także od wymiarów działki. Kolejnym składnikiem ceny ogrodzenia jest obecność bram i furtek. Nie bez znaczenia pozostaje także stopień trudności montażu oraz zakres prac koniecznych do wykonania.

Ile kosztuje metr podmurówki pod ogrodzenie?

Aktualny cennik prac budowlanych informuje, że wykonanie metra bieżącego podmurówki betonowej to wydatek rzędu 86-120 złotych.

Ile kosztuje montaż ogrodzenia?

Kosz montażu może znacząco się róznić, zależy to od wielu czynników, w tym od obecności podmurówki, ale także od wymiarów przęseł i zakresu koniecznych do wykonania prac. Warto przy tym pamiętać, że montaż ogrodzenia przez firmę zewnętrzną to zawsze wyższy koszt niż w przypadku skorzystania z usług producenta ogrodzeń. Migas-Door to producent, który świadczy kompleksowe usługi od pomiaru do montażu.

Jak tanim kosztem zrobić ogrodzenie działki?

Ogrodzenie to element, który służy przez długie lata i zapewnia posesji bezpieczeństwo, dlatego naszym zdaniem nie warto na nim oszczędzać. Oczywiście można samodzielnie zbudować prowizoryczne ogrodzenie z desek lub siatki, jednak warto zastanowić się nad tym, czy takie rozwiązanie na pewno sprosta naszym oczekiwaniom i zapewni odpowiedni poziom komfortu i bezpieczeństwa. Niska cena i porządna jakość powinny w tym przypadku iść w parze. Wydaje się niemożliwe? Zadzwoń i sprawdź, jakie budżetowe ogrodzenie możemy zaproponować. Współpraca z profesjonalistami jest gwarancją zadowolenia.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

10 + 12 =

Ogrodzenie – porady i inspiracje

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl