fbpx

Ogrodzenia

Strona główna | Ogrodzenia
Oferujemy bogatą gamę wzorów i form ogrodzeń, od najbardziej prostych i klasycznych projektów, do indywidualnych pomysłów klienta. Wszystkie elementy ogrodzenia wykonujemy na indywidualne zamówienie, dokonując pomiaru w terenie, zgodnie z ustaleniami opisanymi w umowie. Konstrukcję ogrodzeń zabeczpieczamy przed korozją poprzez malowanie lub cynkowanie ogniowe.

Przęsła ogrodzeniowe

Furtki wejściowe

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Dzięki naszym ogrodzeniom sprawisz, że teren będzie doskonale zabezpieczony przed nieautoryzowanym dostępem. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie takie ogrodzenie, jakiego potrzebujesz. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje chroniły posesje przed niebezpieczeństwami świata zewnętrznego. Pozwól, że pomożemy stworzyć Ci swój własny, bezpieczny azyl

ogrodzenie brama nowoczesne profil 100
Brama przesuwna
ESTETYCZNY WYGLĄD

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że przęsła ogrodzeniowe są wizytówką posesji i powinny tworzyć spójną całość z jej pozostałymi elementami. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać wzór i kolor ogrodzenia, tak aby współgrało z bramą wjazdową, elewacją budynku oraz ogólną stylistyką posesji. Estetyczny wygląd wpisujący się w wizję klienta to obok solidności wykonania jeden z najbardziej charakterystycznych czynników opisujących nasze realizacje. Wśród oferowanych propozycji znajdują się zarówno tradycyjne, klasyczne przęsła, jak i nowoczesne, niecodzienne projekty. Jesteśmy pewni, że potrafimy stworzyć dla Ciebie wymarzone ogrodzenie.

PRAKTYCZNE DODATKI

W naszej ofercie oprócz szytych na miarę bram i solidnych przęseł ogrodowych znajdują się także praktyczne furtki wejściowe. Nawet jeżeli masz już gotowe ogrodzenie, jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie furtkę wejściową, która doskonale wpisze się w jego stylistykę i będzie zaskakiwać ponadprzeciętną solidnością przez długie lata. Zobacz, jakie realizacje wykonaliśmy dla naszych zadowolonych klientów i pozwól się oczarować estetyką i funkcjonalnością furtek MIGAS-DOOR.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

4 + 3 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl