fbpx

Bramy garażowe

Strona główna | Bramy garażowe

Oferujemy różne typy bram garażowych – przesuwane, segmentowe, dwuskrzydłowe i wiele innych. Jeśli stoicie Państwo przed decyzją, jaki typ rozwiązania wybrać, warto zapytać o radę specjalistów i dobrać rodzaj zamknięcia do konkretnych warunków. Trzeba na przykład wziąć pod uwagę wielkość działki i usytuowanie garażu względem jej granic. Segmentowe bramy garażowe doskonale sprawdzają się w warunkach, w których wyjazd z garażu pokrywa się z granicą działki, a to dlatego, że skrzydło nie wysuwa się poza obrys obiektu. Tym sposobem można wiec zaoszczędzić miejsce, które zajęłyby wrota otwierane na boki. Bramy segmentowe mają również ten walor, że dają się zastosować przy różnych obrysach otworów drzwiowych. Mogą więc stanowić zamknięcie garażu o typowym, prostokątnym wykroju, ale też o rzadszym, zamkniętym choćby łukiem, kształcie.

Sporą zaletą bram garażowych przesuwanych i bram garażowych segmentowych jest możliwość regulowania szerokości prześwitu. Można więc w pełni otworzyć garaż, kiedy wjeżdża się samochodem, ale też tylko nieco go uchylić, gdy parkuje się rower albo motocykl. To wygodne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić sporo czasu. Bramy dwuskrzydłowe bez napędu również umożliwiają otwarcie tylko jednego skrzydła. Można również projektować je tak, by skrzydła były niesymetryczne. Innym zabiegiem zapewniającym wyższy komfort użytkowania jest montowanie praktycznych furtek w jednym ze skrzydeł bramy. Zdecydowaną zaletą bram dwuskrzydłowych jest także najniższa spośród wymienionych awaryjność oraz relatywnie niska cena. Warto również dodać, że jako jedni z nielicznych produkujemy bramy dwuskrzydłowe ocieplane panelem – to spora rzadkość na rynku.

 

Napędy do bram dwuskrzydłowych, przesuwanych oraz segmentowych

Decydując się na konkretne rozwiązanie, należy również wybrać system otwierający wrota. Oferujemy sprawdzone urządzenia dostarczane przez renomowanych producentów – napędy do bram dwuskrzydłowych i przesuwanych oraz napędy do bram segmentowych. Jeśli macie Państwo wątpliwości, polecamy skorzystać z doświadczenia i sugestii naszych specjalistów. Pozostajemy do Waszej dyspozycji!

Bramy garażowe – producent z Krakowa

Jako producent bram garażowych z siedzibą pod Krakowem zasięgiem oddziaływania obejmujemy całą Małopolskę. Współpracujemy z licznymi firmami deweloperskimi, które budują rozrastające się osiedla domów jednorodzinnych, ale pozostajemy także do dyspozycji inwestorów, którzy wybrali Kraków i okolice jako miejsce na swój biznes. Bramy garażowe to element, bez którego trudno wyobrazić sobie sprawnie funkcjonujące zaplecze magazynowe, produkcyjne, ale też dom mieszkalny. Warto dodać, że jesteśmy nie tylko producentem bram garażowych, ale też dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu grodzenia terenu.

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe dwuskrzydłowe

Bramy garażowe przesuwne

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

10 + 7 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl