fbpx

Bramy ogrodzeniowe – harmonijkowe

Brama ogrodzeniowa harmonijkowa, z dowolnym wypełnieniem, cieszy się coraz to większym zainteresowaniem wśród klientów. Świetnie sprawdza się w miejscach o małej przestrzeni podjazdu i przy ograniczonych możliwościach otwarcia klasycznej bramy.

Brama wjazdowa składana, jest niczym innym, jak udoskonaloną wersją bramy dwuskrzydłowej, a te jak świat długi i szeroki są najstarszą formą zamknięcia wjazdu na posesję.

Pomimo prostoty i funkcjonalności bram dwuskrzydłowych, w wielu przypadkach nie ma możliwości ich zastosowania. Z typowych przeciwwskazań to na przykład zbyt krótki podjazd, który ogranicza otwarcie skrzydeł do wewnątrz posesji, brak możliwości otwarcia bramy na zewnątrz lub pochyłość terenu. Harmonijka fantastycznie rozwiązała wyżej wymienione problemy. Przykładowo brama o szerokości 4 metrów, otwierając się do wewnątrz posesji, potrzebuje tylko 1 metr na złożenie skrzydeł.

Brama harmonijkowa oprócz ładnego wyglądu i funkcjonalności, musi przede wszystkich pracować płynnie i niezawodnie. Dlatego, po wielu testach różnych mechanizmów, producent Migas-Door stworzyła, opracowała i produkuje własny system składania skrzydeł, który cechuje się niezawodnością, stabilnością i trwałością. Nasz produkt stosujemy z powodzeniem w bramach harmonijkowych, które cieszą się popytem w Polsce i za granicą.

Bramy ogrodzeniowe harmonijkowe mogą być otwierane ręcznie lub za pomocą napędów. Nasi handlowcy posiadają duże doświadczenie w doborze odpowiedniej automatyki renomowanych firm, których jesteśmy dystrybutorem.

Wszystkie bramy i elementy ogrodzenia wykonujemy na podany wymiar. Wzory ogrodzeń dostosowane są do ogólnie przyjętych trendów i mody współczesnego budownictwa, jesteśmy również skłonni wykonać nietypowe zdobienia na specjalne życzenie klienta. Dwudziestoparoletnie doświadczenie udowodniło niejednokrotnie, że system jaki stosujemy od pomiaru poprzez produkcję do montażu aż po serwis, jest najlepszym rozwiązaniem za równo dla klienta jak i dla producenta bram.

brama harmonijkowa ogrodzeniowa

MIGAS-DOOR – jedne z najlepszych producentów bram ogrodzeniowych w Małopolsce

Oferta dedykowana jest inwestorom, profesjonalnym firmom budowlanym i przemysłowym oraz klientom indywidualnym. W nasze produkty zaopatrujemy przydomowe posesje, garaże, wielkopowierzchniowe obiekty przemysłowe, czy jednostki budżetowe wymagające specjalistycznych konstrukcji takie jak pogotowie, straż pożarna, więzienia, czy wojsko.

W ciągu naszej 28-letniej obecności na rynku zrealizowaliśmy wiele dużych projektów dla budownictwa oraz przemysłu.

Bramy ogrodzeniowe MIGAS-DOOR – co nas wyróżnia?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z klientem wiemy, że naszym największym atutem jest elastyczność. Możemy poszczycić się realizacją niecodziennych zamówień regulowanych licznymi normami bezpieczeństwa.

Doświadczenie zdobywaliśmy, tworząc niepowtarzalne bramy ogrodzeniowe do wielkopowierzchniowych hal produkcyjnych, wojska czy więzienia. Jesteśmy w stanie wykonać bramę o dowolnych wymiarach, poddając projekt indywidualnej wycenie.

Wyróżnia nas dbałość o jakość naszych realizacji. Długotrwałe i bezawaryjne działanie bram przekłada się na zadowolenie klienta, które jest najważniejszym wyznacznikiem naszej skuteczności.

Bramy harmonijkowe Kraków – przeznaczenie

Ogrodzeniowe bramy harmonijkowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca i odpowiednich warunków na zastosowanie tradycyjnych modeli. Po takie rozwiązanie warto sięgnąć również wtedy, kiedy wjazd na posesję został ulokowany w rogu ogrodzenia.

Wielokrotnie składane bramy cechują się prostotą i funkcjonalnością. Nowoczesny wygląd wpasowuje się w stylistykę obecnego budownictwa. Brama harmonijkowa to kompaktowa i niezawodna propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Dzięki zastosowaniu bramy harmonijkowej klient zyskuje wiele możliwości umiejscowienia wjazdu prowadzącego na posesję. Bramy harmonijkowe doskonale sprawdzają się w przypadku małych posesji, które stanowią wyzwanie aranżacyjne.

Dlaczego bramy ogrodzeniowe – harmonijkowe są doskonałym wyborem?

Brama ogrodzeniowa powinna nie tylko dobrze wyglądać, ale również zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa i cechować się wysoką bezawaryjnością.

brama harmonijkowa nowoczesna

Bramy harmonijkowe od MIGAS-DOOR to:

Projekt skrojony na miarę

Nie narzucamy odgórnie wymiarów naszych produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać taką bramę, jakiej potrzebujesz. Za każdym razem skupiamy się na spełnieniu oczekiwań klienta, jednocześnie służąc profesjonalną poradą.

 

• Oszczędność miejsca

To rozwiązanie znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie brakuje przestrzeni na pełne rozwarcie skrzydeł bramy. Brama o szerokości 4 metrów, otwierając się do wewnątrz posesji, potrzebuje tylko 1 metr na złożenie skrzydeł.

 

Szeroka gama kolorystyczna

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla klientów jest wygląd bramy i dostosowanie jej do stylistyki posesji. Harmonijkowe bramy MIGAS-DOOR są dostępne we wszystkich kolorach z palety RAL.

 

Łatwy montaż i oszczędność pieniędzy

Brak konieczności przeprowadzania specjalistycznych prac budowlanych przy montażu sprawia, że proces instalacji bramy harmonijkowej generuje małe koszty i trwa naprawdę krótko.

Wygoda i funkcjonalność

Firma MIGAS-DOOR opracowała innowacyjny system składania skrzydeł ogrodzeniowych bram harmonijkowych. System wyróżnia się stabilnością i niesamowitą trwałością. Bramy ogrodzeniowe- harmonijkowe działają niezawodnie przez wiele lat.

 

Bezpieczeństwo

Unikatowa konstrukcja czyni z bramy harmonijkowej produkt o najwyższej jakości i imponującej solidności. Ogrodzeniowe bramy harmonijkowe doskonale zabezpieczają teren przed nieproszonymi gośćmi i cechują się wysoką odpornością na napór wiatru.

 

Estetyka wykonania

Bramy harmonijkowe są wykonane z dbałością o szczegóły. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i podążanie za obowiązującymi trendami sprawiają, że brama staje się doskonałym uzupełnieniem stylu posesji. W trosce o zadowolenie naszych odbiorców jesteśmy w stanie wykonać nietypowe zdobienia.

Automatyzacja bram ogrodzeniowych – harmonijkowych, Kraków, Dobczyce, Skawina

Bramy harmonijkowe mogą być dostarczone wraz z elektrycznym systemem obsługi w wersji standardowej lub w różnych wariantach z systemem kontroli elektronicznej. Bramy harmonijkowe mogą być sterowane zarówno ręcznie, jak i za pomocą zautomatyzowanego napędu. Mamy wieloletnie doświadczenie w doborze odpowiedniej automatyki. Napędy do bram wybieramy spośród produktów oferowanych przez renomowanych producentów, dostosowując stopień automatyzacji do specyfiki obiektu i potrzeb klienta.

Poprzez zautomatyzowanie bramy ogrodzeniowej harmonijkowej wzrasta komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Wygodne sterowanie za pomocą pilota lub aplikacji sprawia, że użytkownik nie jest narażony na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych i minimalizuje ryzyko kradzieży.

Systemy automatyzacji do bram – Małopolska

Ogrodzeniowe bramy harmonijkowe można wyposażyć w wygodny, elektroniczny system obsługi. Stopień automatyzacji jest dobierany indywidualnie do potrzeb klienta. Dzięki zautomatyzowaniu bramy harmonijkowej można zapomnieć o konieczności wysiadania z pojazdu w celu dostania się na posesję. Dzięki bogatemu doświadczeniu potrafimy doradzić klientom w kwestii wyboru odpowiedniego systemu. Wiemy, że znaczenie mają nie tylko wymiary i konstrukcja bramy, ale również przeznaczenie obiektu.

sommer runner

Akcesoria do bram automatycznych

Oprócz wysokiej klasy napędów do bram harmonijkowych, znajdą Państwo w naszej ofercie dedykowane akcesoria. Jednym z popularnych produktów jest moduł odpowiadający za zasilanie awaryjne. Dzięki temu urządzeniu można cieszyć się w pełni zautomatyzowaną bramą ogrodzeniową nawet podczas przerwy w dostawie energii elektrycznej.

W zależności od potrzeb, brama może zostać wykonana w dowolnym kolorze z palety RAL.

Poznaj nasze realizacje i zamów swoją wymarzoną bramę harmonijkową.

Brama harmonijkowa Kraków – ile to kosztuje?

Każdy projekt poddajemy indywidualnej wycenie, biorąc pod uwagę wiele czynników takich jak:

 

 • model bramy,
 • wymiary
 • rodzaj systemu automatyzacji,
 • dodatkowe akcesoria,
 • montaż.

Przygotowujemy darmowe wyceny bram zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm przemysłowych oraz budowlanych. Po poznaniu oczekiwań klienta i specyfikacji obiektu jesteśmy w stanie przedstawić szacunkowy koszt realizacji projektu.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług świadczonych przez MIGAS-DOOR?

 

 • Świadczymy kompleksowe usługi od pomiaru do montażu.
 • Działamy od 28 lat.
 • Mamy rozległą wiedzę i doświadczenie.
 • Nasze produkty są znane i cenione na terenie całej Polski i Europy.
 • Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z inwestorami oraz dużymi firmami.
 • Do każdego zadania podchodzimy w elastyczny, indywidualny sposób. Nie ma projektu, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować.
 • Dzięki odpowiednio dobranej kadrze o kierunkowym wykształceniu słyniemy z profesjonalizmu i dokładności.
 • Pracujemy jedynie z materiałami najwyższej jakości.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

10 + 4 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl