fbpx

Napędy do bram skrzydłowych

Dostarczamy napędy do bram skrzydłowych. Warto zauważyć, że to stosunkowo szeroka kategoria i w zależności od konkretnego typu bramy skrzydłowej, mechanizmy uruchamiające mogą różnić się dość znacznie. W naszym asortymencie znajdą więc Państwo napędy do bram jedno oraz dwuskrzydłowych, ale też napędy mechaniczne oraz elektrohydrauliczne. Pośród popularnych rozwiązań mechanicznych na szczególną uwagę zasługują napędy śrubowe, które ze względu na swoją cenę, ale też wysoką wytrzymałość oraz funkcjonalność, bywają często wybierane przez klientów.

Innym typem napędów mechanicznych do bram skrzydłowych są mechanizmy z ramieniem łamanym oraz napędy podziemne. Te pierwsze wybierane są przeważnie przy bramach o głębokim nasadzeniu skrzydła, drugie zaś stosuje się w miejscach, w których mechanizm powinien być zamaskowany. Napędy w całości schowane w gruncie są niezwykle efektowne i estetyczne, ale też trudniejsze w realizacji, a przez to droższe.

Bez względu na to, jaki typ napędu wybiorą Państwo dla siebie, warto zwrócić uwagę na istotny aspekt dotyczący wszystkich rozwiązań. Jest nim moc siłowników otwierających i zamykających wrota. Ich siła powinna być dobrana do wielkości i wagi bramy, ale należy też pamiętać o stopniu przewiewności konstrukcji. Bramy w pełni zabudowane stawiają większy opór i podczas silniejszych podmuchów wiatru potrzeba odpowiednio większej mocy, by nimi operować. Jak zatem widać, przy doborze konkretnego rozwiązania należy wziąć pod uwagę sporo czynników. Tym bardziej dodać należy, że oprócz samych napędów do bam skrzydłowych, oferujemy też szerokie doradztwo oraz wskazówki dotyczące ich montażu.

Sommer Twist 200E

Sommer Twist 350

Sommer Twist XL

Sommer Twist AM

Sommer Twist UG

BFT Phobos BT A

BFT Igea BT

BFT Virgo

BFT Athos

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

1 + 4 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl