fbpx

Piloty i nadajniki

Strona główna | Piloty i nadajniki

Nadajniki oferują Państwu liczne możliwości zwiększające komfort dnia codziennego. Wygodne otwieranie bramy garażowej drogą radiową, włączanie i wyłączanie światła lub otwieranie drzwi.

Sommer Pearl Status

Sommer Pearl Vibe

Sommer Pearl Twin

Sommer Slider Vibe

Sommer Slider+

Sommer Ruby

Sommer Classic

BFT Mitto B2

U-Link

KLIK I ROBISZ, CO CHCESZ

Piloty i nadajniki to grupa niewielkich urządzeń, które pozwolą wygodnie sterować inteligentnym systemem w Twoim miejscu pracy lub zamieszkania. Bezprzewodowe sterowanie odbywa się w oparciu o fale radiowe. Naszym odbiorcom oferujemy szeroką gamę nadajników i pilotów, które mogą komunikować się z wybranymi odbiornikami po to, aby uczynić życie jeszcze bardziej komfortowym.

WYJĄTKOWE ATUTY NADAJNIKÓW

Dbamy o to, aby wszystkie oferowane przez nas nadajniki działały w systemie bezpiecznego, niezakłóconego szyfrowania. Powtarzalny sygnał sterujący jest odpowiedzialny za funkcję komfortowego otwierania bramy podczas dojeżdżania do obiektu. Każdy z nadajników wyróżnia się wysokim zasięgiem radiowym. Oferowane nadajniki można połączyć z już istniejącymi napędami. Chcesz zyskać możliwość sprawdzenia położenia bramy bez konieczności wstawania z kanapy? Nie czekaj i zapytaj o jeden z naszych nadajników! Pomożemy dobrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

U-LINK- PRZYSZŁOŚĆ W ZASIĘGU KLIKNIĘCIA

Dla pełnego komfortu naszych klientów oferujemy możliwość korzystania z intuicyjnej platformy komunikacyjnej. Jest ona kompatybilna ze wszystkimi typami odbiorników oraz jednostek sterujących, jakie posiadamy w ofercie. Dzięki nowoczesnemu systemowi połączeń możesz wygodnie sterować bramą, drzwiami, czy światłami na swojej posesji z poziomu urządzenia mobilnego. Zaufaj naszemu doświadczeniu i sprawdź, jak wysoki poziom komunikacji i ochrony danych zapewnia U-LINK. Zapomnij o ręcznym otwieraniu bramy. Wystarczy jedno dotknięcie ekranu, aby uruchomić wygodny, automatyczny system i usprawnić codzienne życie!

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

11 + 10 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl