fbpx

Bramy ogrodzeniowe

Strona główna | Bramy ogrodzeniowe

Jednym ze skojarzeń, które naturalnie nasuwa się, gdy tylko pomyśli się o bezpieczeństwie, jest ogrodzenie. Rozumiejąc, że chcecie Państwo chronić sprawy dla Was najważniejsze – rodzinę, dobytek, ale też majątek firmy, oferujemy duży wybór ogrodzeń i bram ogrodzeniowych. Zapewniamy rozwiązania dla przedsiębiorców – systemy ogrodzeń fabrycznych oraz zabezpieczenia przeznaczone na posesje prywatne. Dobrze dobrane, zaprojektowane i wykonane ogrodzenie nie tylko zapewnia poczucie bezpieczeństwa, ale znacząco zwiększa walory estetyczne posesji. Warto pamiętać o tym podczas budowy domu. Furtki wejściowe stanowią wizytówki domów, do których prowadzą. Dobrze dobrane mogą doskonale pasować do architektury budynku oraz świetnie współgrać z harmonijnie zaprojektowanymi ogrodami.

Bramy do nieruchomości komercyjnych

W MIGAS-DOOR oferujemy też szeroką gamę rozwiązań dla właścicieli nieruchomości komercyjnych – przedsiębiorców, producentów, zarządców centrów handlowych i placów targowych. Pośród proponowanych przez nas produktów polecamy między innymi teleskopowe bramy ogrodzeniowe. To solidne samonośne konstrukcje, które świetnie nadają się wszędzie tam, gdzie pożądane jest szerokie światło przejazdu. Oprócz bram teleskopowych, sporą popularnością cieszą się też bramy harmonijkowe. Produkujemy je w wariancie jedno i dwuskrzydłowym. Jeśli macie Państwo wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania!

Jaką bramę ogrodzeniową wybrać?

Które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej do zamknięcia danej posesji? Odpowiedzi na te fundamentalne pytania kryją się w opisach rodzajów bram oferowanych przez Migas-Door. Każda brama jest wykonywana na wymiar wraz z kompleksową usługą „od pomiaru do montażu”. Wszystkie dostępne rodzaje bram mogą być dostarczone wraz z odpowiednio dobranym napędem i niezbędnymi akcesoriami.

 

Bramy przesuwne

Bramy przesuwne ogrodzeniowe najczęściej składają się z jednego skrzydła, które przesuwa się wzdłuż linii ogrodzenia. Inwestorzy cenią ten rodzaj bramy ogrodzeniowej za to, że podczas pracy skrzydło nie zajmuje miejsca w świetle wjazdu. Samonośne bramy przesuwne oferowane przez Migas-Door poruszają się nad podłożem, dzięki czemu niezawodnie działają w każdych warunkach atmosferycznych. Na życzenie inwestorów wykonujemy także nietypowe bramy przesuwne dwuskrzydłowe o dowolnej asymetrii skrzydeł.

 

Bramy teleskopowe

Wykonywane z dbałością o każdy szczegół, solidne bramy teleskopowe są odpowiedzią na potrzeby inwestorów. Ogrodzeniowa brama teleskopowa to nowoczesna konstrukcja bazująca na zaletach tradycyjnej bramy przesuwnej.

Samonośne bramy teleskopowe Migas-Door cechują się niezawodnością i łatwością użytkowania. Brak szyn prowadzących w linii wjazdu odpowiada za cichą, bezawaryjną pracę. Teleskopowe bramy ogrodzeniowe doskonale radzą sobie na posesjach borykających się z ograniczoną przestrzenią.

 

Bramy dwuskrzydłowe

Dwuskrzydłowa brama ogrodzeniowa to tradycyjny sposób na zamknięcie światła wjazdu. Takie rozwiązanie sprawdza się doskonale na wąskich działkach z krótkim ogrodzeniem i długim podjazdem. Nasze bramy dwuskrzydłowe cechują się solidnym wykonaniem oraz nieograniczonym wyborem wzornictwa i kolorystyki. Prosta, niezawodna konstrukcja w połączeniu z zabezpieczeniem antykorozyjnym to gwarancja żywotności. Dwuskrzydłowa brama ogrodzeniowa doskonale podkreśli charakter każdej luksusowej posesji.

 

Bramy harmonijkowe

Bramy harmonijkowe są często wykorzystywane do zamknięcia wjazdu na teren wielkopowierzchniowych obiektów użytkowych, ale nie brakuje także inwestorów decydujących się na użycie tego typu bramy na posesji mieszkalnej. Ogrodzeniowe bramy harmonijkowe to nowoczesne rozwiązanie bazujące na najlepszych cechach tradycyjnych bram dwuskrzydłowych. Nasz innowacyjny system bram składanych wyróżnia się stabilnością, niezawodnością i funkcjonalnością.

Bramy przesuwne

Bramy teleskopowe

brama dwuskrzydłowa lamele

Bramy dwuskrzydłowe

brama skrzydlowa harmonijkowa aluminium

Bramy harmonijkowe

Bramy ogrozeniowe – odpowiadamy na pytania

Ile kosztują bramy ogrodzeniowe?

Koszt montażu i wykonania bramy wjazdowej z napędem jest ustalany indywidualnie dla każdej realizacji. Najprostsze konstrukcje to wydatek rzędu około 3000 zł. Na ostateczną cenę wpływa wiele czynników, w tym:

  • rodzaj i wymiary bramy,
  • dodatkowe akcesoria,
  • napęd,
  • stopień trudności wykonywanych prac.

 

Brama ogrodzeniowa na pilota, czy warto?

Brama ogrodzeniowa z napędem obsługiwanym za pomocą pilota to wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Taką bramę trudniej sforsować, co minimalizuje ryzyko włamań i kradzieży. Dużym komfortem dla użytkowników jest brak konieczności opuszczania pojazdu w celu otworzenia bramy. Dzięki temu można uniknąć skutków niekorzystnych warunków pogodowych. Brama na pilota to także doskonałe rozwiązanie dla rodziców i właścicieli zwierząt. Zyskują oni pewność, że podopieczni nie opuszczą posesji bez ich zgody.

Czy mogę zamówić bramę wjazdową na wymiar?

Tak, jako specjaliści w swojej branży, oferujemy pełną usługę – od pomiaru do montażu. Zamówienie bramy wjazdowej na wymiar to duże ułatwienie i możliwość personalizacji ogrodzenia według indywidualnej wizji inwestora. Brama wjazdowa na wymiar to komfortowe rozwiązanie oferowane przez firmę Migas-Door. 

Ile kosztuje montaż bramy wjazdowej?

Cena usługi montażu bramy wjazdowej zaczyna się od około 700 zł. Warto pamiętać, że im większa brama i im trudniejszy montaż, tym cena usługi wzrasta. Większym wydatkiem jest także montaż bramy wjazdowej wraz z napędem automatycznym.

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

3 + 7 =

Bramy i ogrodzenia – Inspiracje i porady

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl