fbpx

Napędy do bram garażowych

Strona główna | Napędy do bram garażowych

 

Dostarczamy napędy do bram garażowych. To mechanizmy, dzięki którym otwieranie i zamykanie wrót jest lekkie i proste. W naszym asortymencie znajdą Państwo napędy różnego typu, ale to, co z pewnością je łączy, to najwyższa możliwa jakość oraz niezawodność. Dostarczamy rozwiązania renomowanych producentów, by wspomnieć firmy BFT oraz Sommer. W naszym asortymencie znajdą Państwo napędy do bram różnego typu i rozmaitych rozmiarów.

Sprzedajemy napędy do bram przemysłowych , ale też typowych wrót montowanych w domach jednorodzinnych. Nie tylko zapewniamy dostęp do najlepszych technologii, ale służymy też profesjonalnym i fachowym doradztwem branżowym. Pośród licznych typów napędów do bram garażowych pomożemy wybrać Państwu ten właściwy.

 

Napędy do bram garażowych

 

Decydując się na konkretny typ napędu do bramy garażowej, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę typ bramy, do której ma być dopasowany mechanizm. Inne napędy montuje się w bramach garażowych obiektów magazynowych, inne w zajezdniach i remizach, jeszcze inne w garażach domów mieszkalnych. Wybierając mechanizm trzeba też dopasować go do wielkości wrót i prześwitu oraz ciężaru samej bramy. To jednak nie wszystko. Znaczenie mogą mieć częstotliwości, na których pracuje sterowanie napędu oraz fakt, czy wrota otwierane są za pomocą łańcuch,czy raczej paska zębatego. Nie można również zapominać o fakcie, że co do wyboru napędu, znaczenie może mieć także wielkość przestrzeni pod sufitem garażu.

Sommer Base+

Sommer Pro+

Sommer Aperto Light 500

Sommer Aperto Light 800

Sommer Duo Vision 650 SL

Sommer Tiga+

BFT Tiziano

BFT Botticelli 800U

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

1 + 6 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl