fbpx

Napędy do bram przesuwnych

W naszym asortymencie znajdą Państwo napędy do bram przesuwnych. Decydując się na konkretne rozwiązanie tego typu, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Najogólniej rzecz ujmując chodzi o to, by dobrać napęd do konkretnej bramy. Bramy różnią się przecież wielkością, wagą oraz konstrukcją. Te trzy czynniki mają kluczowy wpływ na dobór mechanizmu, który musi sobie dać radę z przesunięciem zapory. Istotne jest, by tak dobrać napęd, by ten nie musiał pracować na najwyższych obrotach, radząc sobie z codziennymi, powtarzalnymi operacjami. Warto bowiem pamiętać, że mechanizm, który musi się za bardzo „wysilać”, szybko ulegnie zużyciu, zmuszając użytkownika do kosztownych napraw, a nawet wymiany na nowy. Jak zatem widać, właściwa decyzja w kwestii doboru napędu do bramy przesuwnej może zapewnić spore oszczędności.

Napędy bram przesuwnych mają raczej prostą konstrukcję. Na mechanizm składa się siłownik zbudowany z motoreduktora oraz elektryczny moduł sterujący. Siłownik wyposażony jest w koło zębate, które zazębia się z listwą stanowiącą dolną krawędź bramy. Mechanizm sterowany jest przy pomocy pilota. Warto podkreślić, że praktycznie wszystkie nowoczesne centralki sterujące pracą napędu są wyposażone w antenę o zasięgu około dwustu metrów, dlatego nie ma konieczności, by otwierając lub zamykając bramę, kierować pilot bezpośrednio na urządzenie sterujące. Dotyczy to również napędów do bram skrzydłowych oraz wszystkich innych.

Oferujemy napędu do bram przesuwnych, ale też szeroki zasób niezbędnych akcesoriów. Pośród dodatkowych elementów, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, warto wspomnieć moduł do zasilania awaryjnego, który może okazać się niezbędny w wypadku, gdy nastąpi przerwa w dostawię prądu.

, Napędy do bram przesuwnych

Sommer STArter

, Napędy do bram przesuwnych

Sommer RUNner

, Napędy do bram przesuwnych

BFT Deimos AC A

, Napędy do bram przesuwnych

BFT Ares Ultra BT A

, Napędy do bram przesuwnych

BFT Icaro AC

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

11 + 11 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Call Now Button