fbpx

Sommer RUNner

Napęd RUNner można stosować do bram przesuwnych o szerokości do 8 m i masie do 600 kg. Napęd RUNner+ można stosować do bram przesuwnych o przesuwie do 12 m i masie do 800 kg.

Napęd Sommer RUNner i Runner+ do bramy przesuwnej posesyjnej, nadaje się również do wymagających bram przemysłowych. Podobnie jak STArter charakteryzuje się on solidną konstrukcją, wytrzymałością, odpornością na korozję, bezpieczeństwem, niezawodnością i cichym przesuwem bramy.

Napęd RUNner można stosować do bram przesuwnych o szerokości do 8 m i masie do 600 kg. Napęd RUNner+ można stosować do bram przesuwnych o przesuwie do 12 m i masie do 800 kg.

Ochrona dla Ciebie i Twoich najbliższych
Napęd programuje się samoczynnie, a dzięki systemowi DPS pracuje w sposób, który jest optymalny w danych warunkach. Dopasowuje się on do warunków panujących w otoczeniu i przemieszcza się zawsze z taką samą prędkością. Przeszkody sygnalizują napędowi nagłe zapotrzebowanie na większą ilość siły. W takim przypadku napęd zatrzymuje się lub wykonuje ruch powrotny. Pozwala to uniknąć obrażeń u ludzi i szkód materialnych. Ponadto SOMMER oferuje dodatkowe wyposażenie zabezpieczające. (fotokomórka, stykowa listwa zabezpieczająca itd.)

 

Wysoka trwałość dzięki łagodnemu biegowi chroniącemu bramę
Standardowa funkcja łagodnego biegu podczas otwierania i zamykania chroni bramę i napęd. Tuż przed osiągnięciem położeń krańcowych bramy następuje zmniejszenie prędkości, co chroni elementy mechaniczne jednocześnie zwiększając trwałość. Brak nieprzyjemnego dźwięku zamykania.

 

Brak zasilania ? co wtedy?
W celu otwarcia bramy w razie braku zasilania, można ręcznie aktywować jej mechaniczne odblokowanie awaryjne. Nawet przy znacznym ciśnieniu dociskania wywieranym na napęd istnieje możliwość zwolnienia odblokowania z użyciem niewielkiej siły, a tym samym dostania się na posesję. (Pakiet akumulatorów na wypadek zaniku zasilania – zobacz poniżej).

 

Ekologiczna i ekonomiczna praca
Ekonomiczny transformator pierścieniowy zapewnia niskie zużycie prądu i niewielkie obciążenie środowiska naturalnego.

 

Funkcje, które zwiększają komfort dnia codziennego
Dzięki funkcji otwierania częściowego można otworzyć tylko jedno skrzydło bramy, aby np. wjechać rowerem na posesję.
Funkcja zamykania automatycznego zapewnia, że po przejściu przez bramę nastąpi jej zamknięcie. Po przejechaniu fotokomórki brama zamyka się samoczynnie po upływie określonego czasu.

 

Wyposażenie dodatkowe

Możliwość stworzenia własnego, opcjonalnego systemu tworzenia wartości dzięki naszemu wyposażeniu dodatkowemu. Modułowa konstrukcja systemu umożliwia uzupełnienie napędu SOMMER RUNner o liczne akcesoria zgodnie z zasadą ?plug and play?. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego są łatwe w montażu dzięki oznaczeniu gniazd kolorami oraz opatrzeniu ich podpisami.

Pakiet akumulatorów

W przypadku zaniku zasilania pakiet akumulatorów przejmuje zasilanie energią elektryczną napędu bramy na czas do 12 godzin przy maks. 10 cyklach pracy bramy (OTW/ZAM). Podczas normalnej pracy pakiet akumulatorów po prostu sam się ładuje. Nr kat. 5115V001

Kompletny zestaw ?RUNner?

  • 1 x napęd do bramy przesuwnej
  • Sterownik silnika STB-1
  • Zintegrowany odbiornik radiowy (FM 868,8 MHz)
  • Nadajnik 4-kanałowy (4020V000) 1 szt, lub zamiennie 2 szt 2-kanałowe (4025V000)

Wyślij zapytanie

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

7 + 2 =

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl