fbpx

Migas-Door producent bram w Chobocie – bramy garażowe, ogrodzeniowe, przemysłowe 

bramy segmentowe z kratkami wentylacyjnymi

Chobot – bramy na wymiar, ogrodzenia i akcesoria drogowe

Migas-Door to renomowany producent bram garażowych, drzwi stalowych, przęseł ogrodzeniowych, akcesoriów drogowych. Zajmujemy się także montażem i serwisem wspomnianych elementów. Jesteśmy jednocześnie autoryzowanym dealerem napędów automatycznych Sommer i BFT.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Z kim współpracujemy?

Zachęcamy do zapoznania się z ogromną bazą naszych realizacji i do szczegółowego przeanalizowania rozbudowanej oferty. Do naszych klientów należą zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Nasze produkty można zobaczyć na posesjach prywatnych, w przechowalniach i magazynach, w obiektach sportowych, więzieniach, szpitalach, remizach strażackich, galeriach handlowych, na osiedlach oraz lotniskach.

Migas-Door – jak nawiązać współpracę?

Nasi klienci otrzymują kompleksową usługę – od pomiaru do montażu. Zajmujemy się także profesjonalnym serwisem i montażem. Każda z naszych realizacji jest wykonywana na indywidualne zamówienie, więc aby nawiązać współpracę, należy skontaktować się z nami za pośrednictwem telefonu lub osobiście odwiedzić jedną z naszych siedzib. Mogą zlecić nam Państwo realizację nawet najbardziej nietypowych bram i ogrodzeń. W Migas-Door uważamy, że każdy pomysł jest możliwy do zrealizowania. Wykonujemy bramy o nietypowych gabarytach, w wielu dostępnych wzorach i kolorach. Pracujemy z wykorzystaniem jedynie najtrwalszych materiałów.

Ile kosztuje brama na wymiar w Migas-Door?

Niezmiennie zachęcamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą. Kierujemy ją do wszystkich osób, dla których trwałość, estetyka i bezpieczeństwo są najważniejsze. Warto nadmienić, że oferta Migas-Door nie ogranicza się do produkcji bram i ogrodzeń. Każdego dnia zajmujemy się profesjonalnym montażem oraz serwisem oferowanych rozwiązań. Klienci mogą liczyć także na pomoc w doborze odpowiednio dobranych napędów, które zapracowały sobie opinię niezawodnych i nowoczesnych. Ze względu na to, że każdą realizację wykonujemy na zlecenie klienta, cena także jest ustalana indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów współpracy.

Migas-Door – gdzie znajduje się siedziba firmy?

Klienci mogą odwiedzić nas w dwóch lokalizacjach. Czekamy na Państwa pod adresami: ul. Zakopiańska 56, 30-418 Kraków, Wola Batorska 582, 32-007 Zabierzów Bocheński. Mimo tego, że znajdą nas Państwo w sercu Małopolski i to właśnie tu projektujemy i produkujemy nasze niezawodne rozwiązania, podejmujemy się zleceń zlokalizowanych w każdym zakątku Polski i Europy. Pozostajemy otwarci na Państwa sugestie i pytania.

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Chobotem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska.