fbpx

Migas-Door producent bram w Wadowicach – bramy garażowe, ogrodzeniowe, przemysłowe 

Brama teleskopowa Niepołomice

Migas-Door – najlepsze bramy i ogrodzenia niedaleko Wadowic

Migas-Door jest obecny na rynku od 1993 roku. Świadczymy usługi z zakresu produkcji i montażu bram oraz ogrodzeń na wymiar. Do naszych klientów należą zarówno osoby prywatne, deweloperzy, jak i reprezentanci szeroko rozumianego przemysłu. Jesteśmy cenieni w środowisku za fakt, iż oferujemy kompleksową obsługę- od pomiaru do montażu. Każdy z naszych klientów może liczyć na darmowy pomiar i wycenę.

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Renomowany producent bram – Migas-Door

Migas-Door oferuje szeroki wybór bram garażowych, bram posesyjnych oraz bram przemysłowych. W naszej kolekcji znajdują się także nowoczesne przęsła ogrodzeniowe, automatyka do bram oraz przydatne akcesoria. Działalność firmy obejmuje produkcję, sprzedaż oraz montaż bram i innych produktów Migas-Door.

Jak złożyć zamówienie w Migas-Door?

Wysoka jakość produktów, jaką oferujemy w Migas-Door, jest składową wielu istotnych cech. Pracujemy z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów i narzędzi. Naszą siłą są wykwalifikowani fachowcy, którzy każdego dnia starają się spełnić nawet najbardziej nietypowe oczekiwania naszych klientów. W celu złożenia zamówienia należy skontaktować się z jednym z reprezentantów Migas-Door. Współpraca może rozpocząć się od konsultacji telefonicznej lub od osobistej wizyty w jednej z siedzib naszej firmy.

Ile kosztują usługi firmy Migas-Door?

W Migas-Door każdą realizację wyceniamy w sposób indywidualny. Szanujemy naszych klientów oraz ich czas i pieniądze, dlatego każdego dnia nasi specjaliści dokonują indywidualnych wycen na podstawie szeregu istotnych czynników. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się, ile kosztuje wykonanie bramy lub jej montaż wraz z napędem automatycznym, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w jednym z naszych biur.

Jak dojechać do siedziby firmy Migas-Door?

Nienaganny wjazd do firmy lub elegancka brama posesyjna to nie tylko wspaniała wizytówka, ale także gwarancja bezpieczeństwa. Mieszkańcy Wadowic mogą znaleźć nas pod dwoma adresami: Kraków, ulica Zakopiańska 56 oraz Wola Batorska 582, 32-007 Zabierzów Bocheński.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Wadowicami zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, RabkaSkawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.