fbpx

Migas-Door producent bram w Niepołomicach – bramy garażowe, ogrodzeniowe, przemysłowe 

brama-ogrodzeniowa

Niepołomice – gdzie zamówić bramę na wymiar wraz z napędem?

Migas-Door to polska firma z tradycjami. Nasza działalność obejmuje produkcję, montaż i personalizację bram oraz paneli ogrodzeniowych. Działamy na indywidualne zlecenie klienta, tworząc solidne bramy ogrodzeniowe, garażowe i przemysłowe. Bez względu na to, czy szukasz bramy dwuskrzydłowej, przesuwnej, czy teleskopowej, możesz liczyć na nasze doświadczenie i wiedzę. W zależności od potrzeb klienta dostarczamy bramy wraz z odpowiednio dobranym i skonfigurowanym napędem automatycznym. Rozbudowana oferta i elastyczne podejście do potrzeb inwestorów czynią z Migas-Door prawdziwego lidera w produkcji bram i ogrodzeń.

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Do kogo kierujemy swoją ofertę?

Wieloletnie doświadczenie udowodniło, że doskonale odnajdujemy się we współpracy z każdą grupą klientów. Realizujemy zlecenia, które pochodzą zarówno od osób prywatnych, jak i od przedsiębiorców, firm i instytucji. Wiedza o tym, jaka powinna być dobra brama i jak usprawnić przepływ ruchu oraz podnieść bezpieczeństwo, pozwalają nam doradzać wszystkim osobom, które poszukują bramy na wymiar.

Jak złożyć zamówienie w Migas-Door?

Złożenie zamówienia w Migas-Door jest niezwykle proste, jednak wymaga dopełnienia kilku formalności. Przede wszystkim ze względu na to, że każda realizacja jest wykonywana na zamówienie, jeden z naszych specjalistów wspiera klienta w podjęciu właściwej decyzji, przedstawiając dostępne rozwiązania. Następnie dochodzi do ustalenia szczegóły współpracy. Każdy z naszych klientów otrzymuje darmowy pomiar i wycenę.

Ile kosztuje brama w Migas-Door?

Jak już wspomnieliśmy, każda z naszych realizacji jest niepowtarzalna i cechuje się parametrami wybranymi przez inwestora. W trosce o najwyższy standard świadczonych usług, każdą realizację wyceniamy w sposób w pełni indywidualny.

Jak dojechać do siedziby firmy Migas-Door?

Migas-Door prowadzi dwa stacjonarne sklepy, które są zlokalizowane w niedalekiej odległości od Niepołomic. Można znaleźć nas w Krakowie, na ulicy Zakopiańskiej 56 oraz w Woli Batorskiej 582, 32-007 Zabierzów Bocheński.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Niepołomicami zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.