fbpx

Migas-Door producent bram w Rabce – bramy garażowe, ogrodzeniowe, przemysłowe 

brama-ogrodzeniowa-przesuwna

Migas Door- bramy garażowe i ogrodzenia na wymiar – Rabka

Migas-Door to firma z wieloletnimi tradycjami. Działamy na rynku od 1993 roku. Nasze doświadczenie przekłada się na doskonałe zrozumienie potrzeb klientów. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z klientami przemysłowymi. Jesteśmy znanym producentem bram i przęseł ogrodzeniowych, który dostarcza swoje produkty nie tylko na terenie województwa małopolskiego, ale także całej Polski i krajów europejskich. W naszej ofercie znajdą Państwo najtrwalsze i estetyczne modele bram garażowych, ogrodzeniowych i przemysłowych. Filarem naszych usług jest fakt, że wykonujemy produkty o nawet najbardziej niestandardowych wymiarach, nie pobierając za to dodatkowych opłat. Świadczymy kompleksowe usługi od pomiaru do montażu.

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Migas-Door – renomowany producent bram i ogrodzeń

Jako jeden z liderów w naszej branży na polskim rynku, wykonujemy bramy na zamówienie klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Mamy doświadczenie w tworzeniu wymagających realizacji na potrzeby osiedli, obiektów handlowych, więzień, lotnisk oraz obiektów użyteczności publicznej. Równie chętnie podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi, dostarczając w pełni nowoczesne i bezpieczne rozwiązania dla domów jednorodzinnych, prywatnych garaży czy posesji. Na życzenie klienta pomagamy w doborze odpowiedniego napędu automatycznego. Nasze bramy mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria takie jak furtki, panele doświetlające, czy lampy sygnalizujące pracę bramy. Nie boimy się wyzwań- jesteśmy w stanie zaprojektować, wykonać i zamontować bramę, która ma spełniać nawet najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa.

Jak złożyć zamówienie w Migas-Door?

Wszystkie produkty Migas-Door są wykonywane na indywidualne życzenie klienta. Umożliwia to tworzenie bram o nawet najbardziej niestandardowych wymiarach. Z tego względu, aby złożyć zamówienie, należy skontaktować się z nami telefonicznie lub odwiedzić siedzibę firmy. Jeden z reprezentantów naszej załogi z radością pomoże Państwu w dokonaniu właściwego wyboru, który spełni wszystkie postawione oczekiwania.

Ile kosztują usługi firmy Migas-Door?

Jak już wspomnieliśmy, zajmujemy się wykonywaniem bram i ogrodzeń na wymiar. Unikatowe cechy każdej realizacji sprawiają, że naszą pracę wyceniamy w sposób indywidualny. Warto wspomnieć, że każdemu z naszych klientów zapewniamy kompleksową usługę, która rozpoczyna się od darmowej wyceny i pomiaru. W ramach naszej pracy mogą liczyć Państwo także na profesjonalny montaż zleconych do wykonania elementów. Cena montażu również zależy od wielu istotnych czynników, wśród których znajdują się: stopień trudności, zakres prac, czy odległość od siedziby firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Jak dojechać do siedziby firmy Migas-Door?

Nasza firma mieści się w doskonałej lokalizacji, która zapewnia bezproblemowy dojazd wszystkim mieszkańcom Rabki. Znajdą nas państwo w Krakowie, na ulicy Zakopiańskiej 56. Zapraszamy do wizyty w celu podjęcia współpracy.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Rabką zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.