fbpx

Migas-Door producent bram w Woli Batorskiej – bramy garażowe, ogrodzeniowe, przemysłowe 

Brama harmonijkowa przemysłowa

Wola Batorska- Migas Door, bramy i ogrodzenia najwyższej jakości

Migas-Door to ceniony producent bram, ogrodzeń i akcesoriów drogowych. Zajmujemy się także montażem oraz serwisem. Z radością przyjmujemy zlecenia na wykonanie nawet najbardziej nietypowych bram posesyjnych, garażowych i przemysłowych. Mnogość dostępnych rozwiązań w połączeniu z doświadczeniem i otwartością na potrzeby klientów, czynią z Migas-Door niekwestionowanego lidera na rynku ogrodzeń.

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Migas-Door- z kim współpracujemy?

Jako doświadczeni specjaliści, cenimy każdego klienta tak samo. Podejmujemy współpracę z właścicielami domów jednorodzinnych, z zarządcami obiektów użyteczności publicznej, deweloperami, firmami budowlanymi, zarządcami parkingów i osiedli oraz z reprezentantami szeroko rozumianego przemysłu. Migas-Door to nie tylko bramy i przęsła ogrodzeniowe, ale także drzwi stalowe, szlabany, blokady i słupki drogowe oraz napędy automatyczne Sommer i BTF. Oprócz produkcji solidnych elementów ogrodzeniowych zajmujemy się ich montażem oraz serwisem.

Migas-Door – jak nawiązać współpracę?

Każda realizacja opiera się na poznaniu potrzeb klienta i na ustaleniu spójnego planu działania, którego efektem będzie solidny, bezpieczny produkt. Nie sprzedajemy „gotowców”. Działamy na zlecenie inwestorów, dlatego współpraca wymaga kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielają fachowych porad i analizują Państwa wymagania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia stacjonarnego sklepu Migas-Door.

Ile kosztuje brama na wymiar Migas-Door?

Ze względu na to, że zajmujemy się produkcją bram zgodnych z wizją klienta, każdą realizację wyceniamy w sposób indywidualny. Pragniemy nadmienić, że nasi klienci otrzymują kompleksową usługę- od pomiaru, przez doradztwo i wykonanie, aż po profesjonalny montaż i serwis.

Migas-Door – gdzie mieści się siedziba?

Chociaż nasze produkty są znane w całej Polsce, serce zostawiliśmy w Małopolsce. Tworzymy nasze niepowtarzalne, solidne bramy w okolicach Krakowa. Mieszkańcy Woli Batorskiej mają jedną z naszych siedzib na wyciągnięcie ręki. Mogą nas Państwo znaleźć pod jednym z dwóch adresów:
ul. Zakopiańska 56, 30-418 Kraków, Wola Batorska 582  32-007 Zabierzów Bocheński.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Wolą Batorską zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, LibertówChobot.