fbpx

Migas-Door producent bram w Skawinie – bramy garażowe, ogrodzeniowe, przemysłowe 

ogrodzenie domu

Bramy na zamówienie Migas-Door – Skawina i okolice

Bez względu na to, czy szukasz idealnej bramy garażowej, wjazdowej, czy przemysłowej, Migas-Door jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Jesteśmy firmą zbudowaną z pasji i doświadczenia. Zatrudniamy wybitnych specjalistów, którzy wykonują niesamowite realizacje i doskonale rozumieją potrzeby naszych zleceniodawców. Decydując się na współpracę z Migas-Door, możesz liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie- od stworzenia projektu, planu działania, poprzez wykonanie zamówionego produktu i jego montaż wraz z wybranymi akcesoriami.

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Ceniony producent bram – Migas-Door

Oferta Migas-Door to kwintesencja elastycznego podejścia do potrzeb inwestorów i solidnego wykonania. Dbamy o jakość i estetykę naszych produktów. Oferujemy wiele dróg personalizacji bram i przęseł ogrodzeniowych. Pomagamy w doborze i montażu odpowiednio dobranych napędów automatycznych. To, co nas wyróżnia, to brak z góry narzuconych wymiarów i kolorów bram. Dzięki temu, że każdą bramę wykonujemy na zamówienie, jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb klientów indywidualnych, deweloperów, służb i firm. Na swoim koncie mamy produkcję bram dla więzień, hangarów lotniczych, galerii handlowych, osiedli, czy remiz strażackich.

Jak złożyć zamówienie w Migas-Door?

Każdy z naszych klientów może liczyć na pełen zakres usług- od pomiaru do montażu. Warto pamiętać, że zarówno pomiar, jak i wycena są całkowicie darmowe i niezobowiązujące. Cenimy indywidualność naszych klientów i staramy się dotrzymać im kroku. Naszą misją jest zapewnianie estetycznych, bezpiecznych i solidnych rozwiązań z zakresu produkcji i automatyzacji bram oraz ogrodzeń. W celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do osobistego pojawienia się w jednej z siedzib naszej firmy.

Ile kosztują usługi firmy Migas-Door?

Ceny naszych realizacji są ustalane w sposób indywidualny. Warto pamiętać, że każda z naszych bram jest inna, a każdy z klientów ma odrębne wymagania. Koszt wykonania i montażu bramy jest ustalany indywidualnie podczas rozmowy z inwestorem.

Jak dojechać z Skawiny do siedziby firmy Migas-Door?

W trosce o komfort naszych klientów ze Skawiny i okolic prowadzimy stacjonarną działalność w dwóch komfortowych lokalizacjach. Przyszli i obecni klienci mogą znaleźć nas pod adresem: ul. Zakopiańska 56, Kraków oraz Wola Batorska 582, 32-007 Zabierzów Bocheński.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Skawiną zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.