fbpx

Migas-Door producent bram w Tyńcu – bramy garażowe, ogrodzeniowe, przemysłowe 

brama przesuwna z deskami

Migas-Door – bramy i ogrodzenia na wymiar

Mieszkańcy Tyńca z łatwością mogą skorzystać z usług firmy Migas-Door. Od ponad 29 lat z dużym sukcesem dostarczamy Państwu innowacyjne rozwiązania. Jesteśmy renomowanym producentem bram garażowych, przemysłowych i ogrodzeniowych. Bramy wykonywane na wymiar to jednak nie jedyna rzecz, którą posiadamy w naszej ofercie. Jesteśmy dealerem automatyki do bram. W naszym sklepie znajdują się wyłącznie automaty do bram pochodzące od renomowanych producentów. Migas-Door produkuje także przęsła ogrodzeniowe, drzwi stalowe oraz akcesoria drogowe.

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Migas-Door Tyniec – do kogo kierujemy swoją ofertę?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm, deweloperów i przedsiębiorców. Nie boimy się wyzwań. Z radością podejmujemy się realizacji bram o nietypowych gabarytach, które wzbogacamy o indywidualnie dobrane akcesoria. Z naszych usług korzystają właściciele prywatnych posesji oraz zarządcy terenów publicznych. Na swoim koncie mamy współpracę z więzieniami, lotniskami, obiektami handlowymi. Produkty Migas-Door można znaleźć także na parkingach, nowoczesnych osiedlach oraz w wielkopowierzchniowych magazynach i przechowalniach.

Jak złożyć zamówienie w Migas-Door?

Naszą misją jest zapewnianie komfortu i bezpieczeństwa. Łączymy tradycję z nowoczesnością, stale troszcząc się o spełnienie oczekiwań naszych klientów. W celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do złożenia osobistej wizyty w jednej z siedzib firmy. Po ustaleniu niezbędnych szczegółów i wybraniu optymalnych parametrów bramy, drzwi, napędu lub przęseł ogrodzeniowych ustalimy korzystne szczegóły współpracy.

Ile kosztują usługi firmy Migas-Door?

Każdy z klientów Migas-Door otrzymuje kompleksową usługę – od pomiaru do montażu. Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się od darmowej wyceny i wykonania pomiarów. Ze względu na fakt, że działamy na zlecenie klientów, każdą realizację wyceniamy w sposób indywidualny.

Jak dojechać do siedziby firmy Migas-Door?

Mieszkańcy Tyńca znajdą nas w okolicach Krakowa. To właśnie tu tworzymy nasze bramy, drzwi i ogrodzenia. W trosce o pełną dostępność dla naszych potencjalnych klientów z różnych lokalizacji prowadzimy jednocześnie dwa profesjonalne punkty stacjonarne. Znajdą nas Państwo w Krakowie, na ulicy Zakopiańskiej 56 oraz w Woli Batorskiej 582, 32-007 Zabierzów Bocheński.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Tyńcem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, KrzeszowiceNowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.