fbpx

Migas-Door producent bram w Kokotowie – bramy garażowe, ogrodzeniowe, przemysłowe 

brama ogrodzeniowa

Nowoczesne bramy na zamówienie- Migas-Door, Kokotów

Każda osoba, która poszukuje solidnej, nowoczesnej bramy na wymiar dla obiektu położonego w Kokotowie lub w okolicach, ma szansę na skorzystanie z usług Migas-Door. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy od 1993 roku zajmują się produkcją i montażem bram garażowych, ogrodzeniowych i przemysłowych. Jesteśmy autoryzowanym dealerem napędów do bram. Równocześnie zajmujemy się produkcją i montażem przęseł ogrodzeniowych.

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Do kogo kierujemy swoją ofertę?

Gdybyśmy mieli odpowiedzieć na pytanie, co wyróżnia Migas-Door spośród konkurencji, byłoby to przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Nie sprzedajemy „gotowców”. Pozostawiamy pełną swobodę w kwestii wymiarów, wzornictwa czy akcesoriów, służąc przy tym fachową, nienachalną poradą. Migas-Door to firma tworzona przez doświadczonych specjalistów. Ze względu na specyfikę działalności, oferta Migas-Door jest skierowana do wszystkich klientów. Z radością realizujemy zlecenia, które pochodzą od klientów indywidualnych, dużych firm budowlanych, instytucji, czy deweloperów.

Jak złożyć zamówienie w Migas-Door?

Zapraszamy do składania zamówień podczas telefonicznych konsultacji lub odwiedzając jedno z naszych komfortowych biur. Naszą misją jest zapewnianie trwałych, estetycznych rozwiązań, które będą wizytówką wielu posesji prywatnych i obiektów przemysłowych.

Ile kosztują usługi firmy Migas-Door?

Migas-Door to firma, która wyróżnia się nie tylko indywidualnym podejściem do klientów i solidnymi realizacjami. Naszą siłą jest także kompleksowa usługa- od pomiaru do montażu. Każdy z naszych klientów może liczyć na w pełni darmowy pomiar oraz wycenę.

Jak dojechać do siedziby firmy Migas-Door?

Mieszkańcy miejscowości Kokotów mogą z łatwością dostać się do jednej z siedzib producenta bram garażowych i ogrodzeń Migas-Door. Znajdą nas Państwo w Krakowie, na ulicy Zakopiańskiej 56 oraz Woli Batorskiej 582, 32-007 Zabierzów Bocheński. Z największą przyjemnością ugościmy Państwa w naszych progach, służąc fachową poradą.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Kokotowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.