fbpx

Migas-Door producent bram w Libertowie – bramy garażowe, ogrodzeniowe, przemysłowe 

Brama teleskopowa Niepołomice

Bramy na wymiar w Libertowie – Migas-Door

Migas-Door to producent bram, ogrodzeń, drzwi stalowych, blokad parkingowych, szlabanów hydraulicznych i innych akcesoriów. Zajmujemy się także sprzedażą i montażem automatycznych napędów do bram. Mamy ponad 29 lat doświadczenia, a naszą cechą szczególną jest elastyczność i rozumienie potrzeb klientów. Z radością przyjmujemy zlecenia na wykonanie bram o nawet najbardziej nietypowych gabarytach i specyfikacji.

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Migas-Door – do kogo kierujemy swoją ofertę?

Z naszych produktów od lat korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i mieszkańcy nowoczesnych osiedli, użytkownicy obiektów przemysłowych, właściciele przechowalni, użytkownicy obiektów sportowych i handlowych oraz zarządcy terenów publicznych. Nasze produkty spełniają najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa i są w pełni dopasowane do oczekiwań klienta i specyfiki obiektu.

Migas-Door – jak zamówić bramę na wymiar?

W celu zamówienia bramy na wymiar zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia jednego z naszych stacjonarnych punktów. Aby zamówić bramę, należy dokonać niezbędnych pomiarów i określić specyfikę produktu. Wpływa to na wygląd i użyteczność realizacji. Oferujemy kompleksową usługę- od pomiaru do montażu. Zajmujemy się także profesjonalnym serwisem. Każda z naszych bram może zostać dostarczona wraz z odpowiednio dobranym napędem automatycznym.

Ile kosztuje brama na wymiar w Migas-Door?

Jak już wspomnieliśmy, cechujemy się elastycznością i otwartością na potrzeby klientów indywidualnych i przemysłowych. Nie boimy się wyzwań, dlatego każdy z naszych produktów jest niepowtarzalny i w pełni spersonalizowany. Ze względu na specyfikę naszej działalności, każdą realizację wyceniamy w sposób indywidualny. Pragniemy nadmienić, że każdy z naszych klientów może liczyć na darmową wycenę oraz pomiary.

Migas-Door – jak dojechać?

Mieszkańcy Libertowa mogą z łatwością odwiedzić jeden z dwóch doskonale zlokalizowanych sklepów stacjonarnych Migas-Door. Na obecnych i przyszłych klientów czekamy pod adresem: Wola Batorska 582, 32-007 Zabierzów Bocheński oraz w Krakowie na ulicy Zakopiańskiej 56.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Libertowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Wola Batorska, Chobot.