fbpx

Migas-Door producent bram w Krakowie – bramy garażowe, ogrodzeniowe, przemysłowe 

bramy segmentowe antracyt

Migas-Door producent bram garażowych – Kraków

Migas-Door to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się produkcją bram garażowych na wymiar. W swojej ofercie posiadamy bramy dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i reprezentantom licznych gałęzi przemysłu. Możemy poszczycić się nietypowymi realizacjami wielkowymiarowych bram, które dostosowane są do potrzeb hangarów lotniczych, wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, remiz strażackich i innych nietypowych obiektów użyteczności publicznej. Z radością i zaangażowaniem wykonujemy bramy na potrzeby zamknięcia indywidualnych posesji. Dzięki rozbudowanej ofercie i dużej dostępności wzorów i kolorów jesteśmy w stanie zaprojektować bramę, która wpisze się w dowolny styl architektoniczny posesji.

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Migas-Door – kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i biznesowych

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonujemy bramy, które wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością i estetycznym wyglądem. Rozumiemy potrzeby klientów i wychodzimy im naprzeciw. Dzięki temu wiemy, jak ważny jest fakt, że świadczymy kompleksowe usługi- od pomiaru do montażu. Szanujemy naszych klientów, dlatego umożliwiamy im skorzystanie z darmowej wyceny. Na życzenie inwestora, dostarczamy bramę wraz z odpowiednio dobranym napędem automatycznym i niezbędnymi akcesoriami. Warto pamiętać, że w ramach swojej działalności, wykonujemy nie tylko bramy, ale także ogrodzenia na wymiar. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i zobaczenia naszych przykładowych realizacji.

Jak zamówić bramę na wymiar Migas-Door?

W celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Reprezentant naszej wysoko wykwalifikowanej kadry z radością pomoże Państwu w dokonaniu właściwego wyboru i ustali wszelkie szczegóły współpracy.

Ile kosztują usługi Migas-Door?

Ze względu na charakter wykonywanych usług, pragniemy nadmienić, że ceny wszystkich realizacji są ustalane w sposób indywidualny. Jest to spowodowane faktem, że każda z naszych bram jest projektowana i wykonywana na zamówienie, zgodnie z wymaganiami klienta. Na uwagę zasługuje także fakt, że nie pobieramy dodatkowych opłat za niestandardowe wymiary bram lub ogrodzeń Migas-Door. Koszt montażu bramy lub ogrodzenia również zależy od wielu istotnych czynników. Czekamy na Państwa telefony w celu ustalenia szczegółowej ceny bramy na wymiar wraz z montażem.

Jak dojechać do siedziby firmy Migas-Door?

Siedziba firmy Migas-Door znajduje się przy ulicy Zakopiańskiej 56 w dzielnicy Kraków-Podgórze.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Krakowem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.