fbpx

Migas-Door producent bram w Myślenicach – bramy garażowe, ogrodzeniowe, przemysłowe 

brama ogrodzeniowa

Migas-Door, bramy na wymiar w Myślenicach

Migas-Door to renomowane przedsiębiorstwo z blisko trzydziestoletnią tradycją. Naszym priorytetem jest dostarczanie bezawaryjnych, bezpiecznych i estetycznych rozwiązań. Zakres naszej działalności obejmuje zaawansowaną produkcję elementów ogrodzeń oraz akcesoriów drogowych.

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Do kogo kierujemy swoją ofertę?

Migas-Door to miejsce, w którym z radością gościmy inwestorów z każdej grupy. Wśród naszych klientów znajdują się rezydenci posesji prywatnych, właściciele przechowalni i magazynów, klienci z obszaru handlu, przemysłu i budownictwa, zarządcy obiektów użyteczności publicznej, więzień, lotnisk, remiz strażackich i szpitali. Podejmujemy współpracę w ramach wyposażania parkingów i osiedli.

Jak się z nami skontaktować?

W celu dokładnego poznania naszej oferty i złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do osobistej wizyty w placówce. Po ustaleniu wszystkich szczegółów i dopasowaniu projektu produktu do wizji klienta możemy przejść do jej realizacji.

Brama na wymiar – ile kosztuje?

W ramach działalności Migas-Door mogą zlecić nam Państwo wykonanie bramy o nietypowych gabarytach z dowolnym wyposażeniem dodatkowym. W grę wchodzą nie tylko napędy renomowanych marek takich jak Sommer i BFT, ale także panele doświetlające, lampy sygnalizacyjne. W naszej ofercie znajdują się blokady parkingowe, szlabany hydrauliczne, zapory drogowe, drzwi stalowe i wszystko, czego potrzeba dla bezpieczeństwa posesji. Każdą realizację wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę szereg istotnych cech i czynników.

Gdzie znajduje się siedziba firmy Migas-Door?

Klienci, którzy chcą osobiście odwiedzić naszą placówkę i ustalić wszystkie szczegóły współpracy, mogą wybrać spośród dwóch lokalizacji. Migas-Door znajduje się w Krakowie na ulicy Zakopiańskiej 56 oraz w Woli Batorskiej 582, 32-007 Zabierzów Bocheński.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Myślenicami zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Libertów, Wola Batorska, Chobot.