fbpx

Migas-Door producent bram w Nowym Sączu – bramy garażowe, ogrodzeniowe, przemysłowe 

brama ogrodzeniowa

Nowoczesne bramy na zamówienie- Migas-Door, Nowy Sącz

Migas-Door to producent bram, drzwi stalowych, ogrodzeń i akcesoriów drogowych z Małopolski. Ponad ćwierć wieku doświadczenia w połączeniu z pasją i zrozumieniem potrzeb klientów, pozwalają nam na wdrażanie bezpiecznych, nowoczesnych rozwiązań. Wykonujemy bramy o dowolnych gabarytach, na życzenie klienta. Trudnimy się także montażem i serwisem produkowanych elementów. Doradzamy także w wyborze odpowiednich napędów automatycznych.

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Do kogo kierujemy swoją ofertę?

Migas-Door to firma tworzona przez ludzi dla ludzi. Każdy klient jest dla nas równie ważny. Podejmujemy współpracę zarówno z właścicielami posesji prywatnych, jak i z firmami, deweloperami i zarządcami obiektów publicznych. Tworzymy bramy, które dla innych wydają się tylko niemożliwym do pokonania wyzwaniem. Mamy na koncie współpracę z lotniskami, więzieniami, właścicielami dużych firm budowlanych. Nasze bramy z powodzeniem ochraniają galerie handlowe, parkingi podziemne, czy nawet szpitale i remizy strażackie.

Jak się z nami skontaktować?

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z Migas-Door mogą skorzystać z możliwości kontaktu telefonicznego lub odwiedzić nas w jednym z dwóch stacjonarnych punktów. W dobie globalizacji i powszechnego przepływu informacji nie ograniczamy swojej działalności wyłącznie do okolic Krakowa. Nasze produkty są już znane w różnych zakątkach Polski i Europy.

Ile kosztuje brama na wymiar w Migas-Door?

Ze względu na specyfikę naszej działalności, nie jesteśmy w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Na cenę bramy składa się wiele istotnych czynników. Dopiero po ustaleniu szczegółów realizacji, jesteśmy w stanie dokładnie określić jej koszt. Pragniemy nadmienić, że każdy z naszych klientów może liczyć na darmowe pomiary i wycenę. Świadczymy kompletną usługę- od pomiaru do montażu.

Gdzie znajduje się siedziba Migas-Door?

Znajdą nas Państwo w okolicach Krakowa. To właśnie tu każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby prywatne posesje i obiekty publiczne cieszyły się bezpieczeństwem i estetyczną wizytówką, jaką bez wątpienia jest brama połączona z ogrodzeniem. Czekamy na Państwa w Krakowie, na ulicy Zakopiańskiej 56 oraz w Woli Batorskiej 582, 32-007 Zabierzów Bocheński.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Nowym Sączem zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, TyniecMyślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.