fbpx

Migas-Door producent bram w Wieliczce- bramy garażowe, ogrodzeniowe, przemysłowe 

Brama garażowa segmentowa Niepołomice

Brama na wymiar – Wieliczka

Migas-Door to rozpoznawalna firma z tradycjami. Od lat wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania, dzięki którym szeroka grupa naszych klientów przemysłowych i indywidualnych zyskała swoje wymarzone bramy i ogrodzenia. Bez wymiarów narzuconych z góry, bez długiego czasu oczekiwania, ale za to z pełną dowolnością w zakresie personalizacji i z najlepszymi normami bezpieczeństwa- takie właśnie są produkty Migas-Door.

Umożliwiamy zamówienie dowolnej bramy na wymiar

Oferta Migas-Door to złożone działania profesjonalistów, nasi klienci mogą skorzystać z pesnego kompleksu usług od projektu do monatażu.

Jako doświadczony producent, z łatwością tworzymy:

Wszystkie nasze bramy mogą być zautomatyzowane na Państwo życzenie na pomocą:

W naszej ofercie także znajdą Państwo możliwość zamówienia na wymiar:

Ponadto zajmujemy się serwisem i montażem wyprodukowanych elementów.

Migas-Door – najwyższy standard obsługi

Nasi klienci mówią, że jesteśmy prawdziwymi mistrzami w swoim fachu, więc każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać tę zaszczytną opinię. Wyróżnia nas doświadczenie we współpracy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z deweloperami, kierownikami budów, czy zarządcami wielkopowierzchniowych obiektów użytkowych. W naszej karierze stworzyliśmy już tysiące wyjątkowych realizacji. Jesteśmy specjalistami do zadań specjalnych. Wszędzie spotykasz tylko bramy i ogrodzenia w standardowych kolorach i rozmiarach? Przeraża Cię konieczność szukania osobnej firmy do montażu bramy, napędu i osobnego fachowca do dokonania pomiarów? Migas-Door jest gwarancją najwyższej jakości i kompleksowej obsługi klienta. Nie musisz już dłużej szukać. Nasza firma zapewni Ci pełną obsługę- od pomiaru do montażu. Bez względu na to, czy szukasz bramy ogrodzeniowej, garażowej, czy przemysłowej jesteśmy w stanie zaproponować wiele efektywnych rozwiązań, które sprostają nawet najbardziej nietypowym oczekiwaniom.

Jak zamówić bramę na wymiar Migas-Door?

Szanujemy naszych klientów i pracę, którą wykonujemy. Nie zajmujemy się sprzedażą uniwersalnych bram, produkowanych na skalę masową. Zależy nam na tym, aby za każdą realizacją stała pełna historia – oczekiwania inwestora, marzenie o bezpiecznym zamknięciu posesji lub obiektu, rozumienie potrzeb, wymiana doświadczeń. Ze względu na to, że każda brama i każde ogrodzenie Migas-Door mają indywidualne cechy, współpracę można nawiązać poprzez kontakt z reprezentantami naszej firmy. Możemy zacząć od rozmowy telefonicznej lub od razu przejść do spotkania w siedzibie firmy Migas-Door. Zachęcamy do kontaktu.

Ile kosztują usługi Migas-Door?

Usługi świadczone przez Migas-Door są wyceniane w sposób indywidualny. Nasi klienci mają pełną świadomość, że bez względu na to, jakiego zakresu usług od nas oczekują, dostaną rzetelną, profesjonalnie wykonaną wycenę. Przypominamy, że wśród naszej oferty znajdują się nie tylko bramy i ogrodzenia na wymiar. Zajmujemy się także ich montażem oraz sprzedażą i serwisem niezawodnych systemów automatycznych.

Jak dojechać do siedziby firmy Migas-Door?

Migas-Door to profesjonalna, rzetelna firma, która dysponuje dwiema stacjonarnymi siedzibami. Osoby zainteresowane naszą ofertą, mogą nas znaleźć pod adresem Wola Batorska 582, 32-007 Zabierzów Bocheński lub w Krakowie, na ulicy Zakopiańskiej 56.

Biuro Handlowe w Krakowie

Kontakt 
tel./fax: (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl
 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Biuro Handlowe w Niepołomicach

Kontakt
tel./fax: (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl

 
Godziny otwarcia:
pn-pt:   07:00-17:00

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Z jakich innych miast, poza Wieliczką zapraszamy Klientów?

Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych w całej Polsce, jak i za granicą. Działamy także lokalnie, nasze bramy i ogrodzenia można znaleźć w następujących miejscowościach: Kraków, Niepołomice, Rabka, Wadowice, Skawina, Kokotów, Krzeszowice, Tyniec, Nowy Sącz, Myślenice, Libertów, Wola Batorska, Chobot.