fbpx

Bramy garażowe - dwuskrzydłowe

Bramy garażowe dwuskrzydłowe doskonale nadają się do użytku w domach prywatnych oraz jako tradycyjne zamknięcie obiektów magazynowych i gospodarczych. Zaletą tego typu bram jest ich prosta konstrukcja, która daje duże możliwości zastosowania. Bramy dwuskrzydłowe nie wymagają do montażu nadproża i filarków bocznych, a stalowa ościeżnica w bardzo małym stopniu zmniejsza otwór przejazdu. Łączą one w sobie tradycyjny wygląd z bezpieczeństwem i funkcjonalnością użytkowania. Solidne, stalowe zawiasy, zamek z wkładką patentową oraz indywidualnie dopasowany do każdej bramy układ konstrukcyjny gwarantują solidność wykonania oraz ich długotrwałą eksploatację. 

Bramy garażowe dwuskrzydłowe

W zależności od potrzeb bramy dwuskrzydłowe wykonujemy w wersji nieocieplonej lub ocieplonej z blachy trapezowej T-8, lub z paneli z blachy stalowej ocynkowanej, wypełnionych warstwą pianki poliuretanowej 40 [mm]. Współczynnik przenikalności cieplnej dla panela: Uk = 0,6 W/m? x K. Bramy dwuskrzydłowe produkowane są na każdy wymiar i w różnych opcjach wyposażenia dodatkowego:

, Bramy garażowe – dwuskrzydłowe
, Bramy garażowe – dwuskrzydłowe
, Bramy garażowe – dwuskrzydłowe
, Bramy garażowe – dwuskrzydłowe

W bramach o większych gabarytach praktycznym rozwiązaniem jest uzupełnienie jednego ze skrzydeł w dodatkową furtkę serwisową umożliwiającą swobodne wejście do garażu bez konieczności otwierania dużego skrzydła, bądź wykonanie asymetrycznego podziału skrzydeł.

, Bramy garażowe – dwuskrzydłowe
, Bramy garażowe – dwuskrzydłowe

Wszystkie bramy MIGAS-DOOR wykonywane są według indywidualnie podanych wymiarów, dzięki czemu możemy zagwarantować, iż znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta.

Firma posiada w swojej ofercie bramy w kolorach standardowych oraz praktycznie nieograniczone możliwości doboru tonacji koloru na życzenie Klienta. Brama dwuskrzydłowa może zostać wykonana z ocieplonego panela, blachy trapezowej lub gładkiej w szerokiej gamie kolorystycznej lakierów gładkich i strukturalnych.

, Bramy garażowe – dwuskrzydłowe
, Bramy garażowe – dwuskrzydłowe
, Bramy garażowe – dwuskrzydłowe

Opcje kolorystyki na specjalne zamówienie, lakiery z palety RAL, szeroka gama oklein oraz dodatkowe wzory paneli.

Furtka serwisowa                                     

Bramę dwuskrzydłową MIGAS-DOOR można wyposażyć w drzwi wejściowe. Zaletą takiego rozwiązania jest uniknięcie otwierania całej bramy w przypadku kiedy chcemy wejść lub wyjść z obszaru chronionego bramą segmentową. Unikamy w ten sposób strat ciepła wewnątrz i upraszczamy ruch.

Szeroki wybór okienek lub paneli doświetlających

Wyposażając bramę dwuskrzydłową w dodatkowe elementy, takie jak okienka czy segmenty przeszklone, w istotny sposób można zwiększyć ilość światła dziennego w garażu oraz uczynić ją bardziej funkcjonalną. Bramę dwuskrzydłową można także wyposażyć w kratki wentylacyjne, aby umożliwić przepływ powietrza.

, Bramy garażowe – dwuskrzydłowe

Dzięki zastosowaniu specjalnych cięgien i siłowników, każdą bramę dwuskrzydłową można wyposażyć w napęd elektryczny. Proponowane napędy do bram garażowych

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

10 + 4 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Call Now Button