fbpx

Bramy garażowe - segmentowe

Bramy garażowe segmentowe Migas-Door to najbardziej praktyczne, bezpieczne i luksusowe rozwiązanie do garażu. Płaszcz bramy zbudowany jest z segmentów o grubości 40 [mm] wypełnionych warstwą pianki poliuretanowej. Segmenty wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej farbami poliestrowymi lub okleiną drewnopodobną. Brama segmentowa doskonale spełnia swoje funkcje termiczne w pomieszczeniach ogrzewanych, gwarantując jeden z najwyższych współczynników przenikalności cieplnej dla panela wynoszący Uk = 0,6 W/m? x K.

Bramy garażowe segmentowe

Każda brama garażowa segmentowa wyposażona jest w układ sprężyn skrętnych na łożyskach kulkowych, który w standardzie posiada hamulec bezpieczeństwa uniemożliwiający opadnięcie płaszcza bramy w przypadku pęknięcia którejkolwiek ze sprężyn.

, Bramy garażowe – segmentowe
, Bramy garażowe – segmentowe

Różne typy prowadzenia stosowane w bramach segmentowych dostosowane są do Państwa potrzeb. Sprężyny skrętne montujemy nad bramą lub za prowadnicami, co pozwala na montaż bramy z napędem przy bardzo niskim nadprożu.

, Bramy garażowe – segmentowe
, Bramy garażowe – segmentowe
, Bramy garażowe – segmentowe

Specjalnie wyprofilowane panele (od wewnątrz i zewnątrz) uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia oraz w miejscach montażu zawiasów i drzwi przejściowych (finger protection).

Wszystkie bramy MIGAS-DOOR wykonywane są według indywidualnie podanych wymiarów, dzięki czemu możemy zagwarantować, iż znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta.

Firma posiada w swojej ofercie bramy w kolorach standardowych oraz praktycznie nieograniczone możliwości doboru tonacji koloru na życzenie Klienta. Oprócz lakierowania paneli w szerokiej palecie kolorystycznej lakierów gładkich, matowych jak i strukturalnych, istnieje także możliwość ich okleinowania.

, Bramy garażowe – segmentowe
, Bramy garażowe – segmentowe
, Bramy garażowe – segmentowe

Opcje kolorystyki na specjalne zamówienie, lakiery z palety RAL, szeroka gama oklein oraz dodatkowe wzory paneli.

Furtka serwisowa progowa i bezprogowa

Każdą bramę segmentową MIGAS-DOOR można wyposażyć w drzwi wejściowe z samozamykaczem. Zaletą takiego rozwiązania jest uniknięcie otwierania całej bramy w przypadku kiedy chcemy wejść lub wyjść z obszaru chronionego bramą segmentową. Unikamy w ten sposób strat ciepła wewnątrz i upraszczamy ruch.

Szeroki wybór okienek lub paneli doświetlających

Wyposażając bramę segmentową w dodatkowe elementy, takie jak okienka czy segmenty przeszklone, w istotny sposób można zwiększyć ilość światła dziennego w garażu oraz uczynić ją bardziej funkcjonalną. Bramę można także wyposażyć w aluminiowe sekcje ażurowe lub kratki wentylacyjne, aby umożliwić dostęp powietrza, na przykład do garaży podziemnych.

, Bramy garażowe – segmentowe

Każdą bramę segmentową można wyposażyć w wysokiej jakości napęd elektryczny z załączonym seryjnie urządzeniem odryglowującym, umożliwi awaryjne otwarcie bramy w przypadku braku zasilania. Oferowane napędy są indywidualnie dobierane do parametrów technicznych bramy, w związku z czym pracują one bez jakiegokolwiek ryzyka. W przypadku natrafienia na przeszkodę podczas otwierania lub zamykania bramy, ruch jej zostaje automatycznie przerwany dzięki wbudowanemu fabrycznie wyłącznikowi przeciążeniowemu. W szerokim programie wyposażenia dodatkowego, firma MIGAS-DOOR oferuje m.in. fotokomórki, włącznik guzikowy, włącznik kluczykowy, klawiaturę kodowaną, karty kontroli dostępu czy też specjalny odbiornik radiowy, umożliwiający sprzężenie automatu z systemem alarmowym na jednym, 4-kanałowym pilocie.

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

15 + 11 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Call Now Button