fbpx

Bramy ogrodzeniowe - przesuwne

Brama wjazdowa przesuwna porusza się wzdłuż ogrodzenia, w związku z czym nie zajmuje miejsca w świetle przejazdu. Dzięki zastosowaniu konstrukcji samonośnej oraz specjalnie wyprofilowanej szyny jezdnej w której poruszają się wózki zbudowane z systemu sześciu łożyskowanych rolek zapewnia płynny i stabilny ruch bramy. Zastosowanie takiej konstrukcji gwarantuje sprawne funkcjonowanie bramy w każdych warunkach atmosferycznych.

Brama przesuwna pozwala na zamknięcie wjazdu o max szerokości 9000 [mm], a przy jednoczesnym zastosowaniu dwóch przeciwległych bram nawet do 18 000 [mm]. W zależności od potrzeb odbiorcy, szerokość i wysokość bramy może być dowolna. Możliwość wykonania bram w wielu rodzajach wypełnienia (kształtowniki stalowe, elementy kute, elementy metaloplastyki itp.) zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każda brama przystosowana jest do zamontowania mechanizmu sterującego (za pomocą pilota). Napędy dostosowywane do ciężaru bramy oraz częstotliwości otwierania. Z powodzeniem nadają się na zamknięcia posesji prywatnych, osiedli oraz zabezpieczenia wjazdów do firm lub instytucji.

, Bramy ogrodzeniowe – przesuwne
, Bramy ogrodzeniowe – przesuwne

W zależności od potrzeb, brama może zostać wykonana w dowolnym kolorze z palety RAL.

, Bramy ogrodzeniowe – przesuwne
, Bramy ogrodzeniowe – przesuwne

Bramy przesuwne mogą zostać dostarczone wraz z elektrycznym systemem obsługi w wersji standardowej lub w różnych wariantach z systemem kontroli elektronicznej.

Poniżej znajdą Państwo dokumenty do pobrania powiązane z tym produktem.

Wzory ogrodzeń 

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

12 + 7 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Call Now Button