fbpx

Bramy ogrodzeniowe - teleskopowe

Piękna, funkcjonalna, nowoczesna i unikatowa – brama ogrodzeniowa przesuwna teleskopowa. Już nie musisz się martwić o zbyt małą przestrzeń potrzebną na otwarcie bramy. Przykładowo brama teleskopowa przesuwna o szerokości 4 metry, potrzebuje na otwarcie tylko 3,5 metra wolnej przestrzeni! Jest to znacznie mniej niż wymagana szerokość dla standardowej bramy przesuwnej. 

Migas-Door jako jedna z nielicznych firm na rynku, opracowała, produkuje i montuje bramy przesuwne samonośne teleskopowe, które od kilku lat są absolutnym hitem na rynku. Ten innowacyjny system, świetnie sprawdza się na posesjach z ograniczonym miejscem przesuwu wzdłuż ogrodzenia.

Długoletnie doświadczenie w branży budowlanej, niejednokrotnie  udowodniło nam o funkcjonalności bramy przesuwnej, jednak w obecnej zabudowie często brakuje miejsca na jej pełne otwarcie. Piękna, nowoczesna i unikatowa brama ogrodzeniowa teleskopowa w funkcjonalny sposób radzi sobie w ograniczonych warunkach. Przykładowo brama teleskopowa przesuwna o szerokości 4 metry, potrzebuje na pełne otwarcie tylko 3,5 metra wolnej przestrzeni!

Bramy teleskopowe jak i resztę ogrodzenia wykonujemy na zamówienie. Nowoczesne wypełnienie poziomymi profilami o wymiarach 100*20 mm, bardzo często wybierane jest w nowatorskim budownictwie (wzór „Nowoczesna Formuła”), gdzie tworzy spójną całość wizualną i kolorystyczną z bryłą budynku. Dla klientów ceniących klasyczne wzory oferujemy węższe, lżejsze profile 20*20 mm pionowo („wzór Clasic 2”). Jesteśmy jednak otwarci na pomysły klienta i każdy wzór ogrodzenia możemy rozważyć, skalkulować i wykonać.

Brama teleskopowa samonośna cechuje się łatwością w użytkowaniu oraz cichą pracą (brak szyn prowadzących w linii wjazdu). Istnieje możliwość otwierania ręcznego i automatycznego bramy.

Dla wąskiej działki idealnym rozwiązaniem może się okazać także brama harmonijkowa, która nie wymaga przestrzeni wzdłuż ogrodzenia i zajmuje niewiele miejsca na podjeździe.

brama teleskopowa pełne wypełnienie blacha (1)
Brama teleskopowa Niepołomice

W zależności od potrzeb, brama może zostać wykonana w dowolnym kolorze z palety RAL.

, Bramy ogrodzeniowe – teleskopowe
, Bramy ogrodzeniowe – teleskopowe

Bramy teleskopowe mogą zostać dostarczone wraz z elektrycznym systemem obsługi w wersji standardowej lub w różnych wariantach z systemem kontroli elektronicznej.

Poniżej znajdą Państwo dokumenty do pobrania powiązane z tym produktem.

Wzory ogrodzeń

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

14 + 9 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Call Now Button