fbpx

Bramy ogrodzeniowe - harmonijkowe

Brama ogrodzeniowa harmonijkowa, z dowolnym wypełnieniem, cieszy się coraz to większym zainteresowaniem wśród klientów. Świetnie sprawdza się w miejscach o małej przestrzeni podjazdu i przy ograniczonych możliwościach otwarcia klasycznej bramy.

Brama ogrodzeniowa harmonijkowa, jest niczym innym, jak udoskonaloną wersją bramy dwuskrzydłowej, a te jak świat długi i szeroki są najstarszą formą zamknięcia wjazdu na posesję.

Pomimo prostoty i funkcjonalności bram dwuskrzydłowych, w wielu przypadkach nie ma możliwości ich zastosowania. Z typowych przeciwwskazań to na przykład zbyt krótki podjazd, który ogranicza otwarcie skrzydeł do wewnątrz posesji, brak możliwości otwarcia bramy na zewnątrz lub pochyłość terenu. Harmonijka fantastycznie rozwiązała wyżej wymienione problemy. Przykładowo brama o szerokości 4 metrów, otwierając się do wewnątrz posesji, potrzebuje tylko 1 metr na złożenie skrzydeł.
Brama harmonijkowa oprócz ładnego wyglądu i funkcjonalności, musi przede wszystkich pracować płynnie i niezawodnie. Dlatego, po wielu testach różnych mechanizmów, Firma Migas-Door stworzyła, opracowała i produkuje własny system składania skrzydeł, który cechuje się niezawodnością, stabilnością i trwałością. Nasz produkt stosujemy z powodzeniem w bramach harmonijkowych, które cieszą się popytem w Polsce i za granicą.

Bramy ogrodzeniowe harmonijkowe mogą być otwierane ręcznie lub za pomocą napędów. Nasi handlowcy posiadają duże doświadczenie w doborze odpowiedniej automatyki renomowanych firm, których jesteśmy dystrybutorem.

Wszystkie bramy i elementy ogrodzenia wykonujemy na podany wymiar. Wzory ogrodzeń dostosowane są do ogólnie przyjętych trendów i mody współczesnego budownictwa, jesteśmy również skłonni wykonać nietypowe zdobienia na specjalne życzenie klienta. Dwudziestoparoletnie doświadczenie udowodniło niejednokrotnie, że system jaki stosujemy od pomiaru poprzez produkcję do montażu aż po serwis, jest najlepszym rozwiązaniem za równo dla klienta jak i dla producenta bram.

brama harmonijkowa ogrodzeniowa
, Bramy ogrodzeniowe – harmonijkowe

Bramy harmonijkowe mogą być dostarczone wraz z elektrycznym systemem obsługi w wersji standardowej lub w różnych wariantach z systemem kontroli elektronicznej.

W zależności od potrzeb, brama może zostać wykonana w dowolnym kolorze z palety RAL.

, Bramy ogrodzeniowe – harmonijkowe

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

5 + 14 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Call Now Button