fbpx

Bramy garażowe - przesuwne

Bramy garażowe przesuwne stanowią doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach o ograniczonych możliwościach zabudowy. Bramy te można wykonać w wersji jednoskrzydłowej (skrzydło przesuwane na jedną ze ścian budynku) lub dwuskrzydłowej (skrzydła rozsuwane na dwie strony otworu, z dowolnym ich podziałem – symetrycznym bądź asymetrycznym). W praktyce oznacza to swobodę w doborze różnych szerokości skrzydeł bramy, stosownie od wymagań i warunków zabudowy otworu. W zależności od potrzeb, bramy przesuwne można zamontować na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.

Dzięki specjalnie wyprofilowanej szynie prowadzącej a także łożyskowanym wózkom jezdnym, są bardzo łatwe w obsłudze oraz ekonomiczne w eksploatacji. Niewątpliwą zaletą tego typu bram jest prosta i bez progowa konstrukcja. Skrzydła przesuwają się po szynie zamocowanej do nadproża, dzięki czemu nie ma potrzeby instalowania prowadnicy w posadzce.

, Bramy garażowe – przesuwne
, Bramy garażowe – przesuwne
, Bramy garażowe – przesuwne

Bramy ocieplone (z paneli) w standardzie są wyposażone w specjalne szczotki uszczelniające (pomiędzy murem a skrzydłem bramy). W bramach z blachy trapezowej istnieje możliwość montażu szczotek na życzenie klienta.

Wszystkie bramy garażowe MIGAS-DOOR wykonywane są według indywidualnie podanych wymiarów, dzięki czemu możemy zagwarantować, iż znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta.

Firma posiada w swojej ofercie bramy w kolorach standardowych oraz praktycznie nieograniczone możliwości doboru tonacji koloru na życzenie Klienta. Brama przesuwna może zostać wykonana z ocieplonego panela, blachy trapezowej lub gładkiej w szerokiej gamie kolorystycznej lakierów gładkich i strukturalnych.

, Bramy garażowe – przesuwne
, Bramy garażowe – przesuwne
, Bramy garażowe – przesuwne

Furtka serwisowa

Bramę segmentową MIGAS-DOOR można wyposażyć w drzwi wejściowe. Zaletą takiego rozwiązania jest uniknięcie otwierania całej bramy w przypadku kiedy chcemy wejść lub wyjść z obszaru chronionego bramą przesuwną. Unikamy w ten sposób strat ciepła wewnątrz i upraszczamy ruch.

Szeroki wybór okienek

Wyposażając bramę przesuwną w dodatkowe elementy, takie jak okienka czy segmenty przeszklone, w istotny sposób można zwiększyć ilość światła dziennego w garażu oraz uczynić ją bardziej funkcjonalną. Bramę można także wyposażyć w  kratki wentylacyjne, aby umożliwić przepływ powietrza.

, Bramy garażowe – przesuwne

Bramy przesuwne mogą zostać dostarczone wraz z elektrycznym systemem obsługi w wersji standardowej lub w różnych wariantach z systemem kontroli elektronicznej.

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

13 + 9 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Call Now Button