fbpx

Bramy przemysłowe - przesuwne

Bramy podwieszane przesuwne przemysłowe stanowią doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń gospodarczych oraz hal produkcyjnych i magazynowych o ograniczonych warunkach zabudowy. Dzięki specjalnie wyprofilowanej szynie prowadzącej a także łożyskowanym wózkom jezdnym, są bardzo łatwe w obsłudze oraz ekonomiczne w eksploatacji.

Niewątpliwą zaletą tego typu bram jest prosta, bezprogowa konstrukcja. Skrzydła przesuwają się po szynie zamocowanej do nadproża dzięki czemu nie ma potrzeby instalowania prowadnicy w posadzce.

W zależności od potrzeb bramy podwieszane przesuwne wykonujemy w wersji nieocieplonej lub ocieplonej (wełna mineralna 50 [mm]) z blachy trapezowej T-8, lub z paneli z blachy stalowej ocynkowanej, wypełnionych warstwą pianki poliuretanowej 40 [mm]. Współczynnik przenikalności cieplnej dla panela: Uk = 0,6 W/m? x K.

, Bramy przemysłowe – przesuwne
, Bramy przemysłowe – przesuwne
, Bramy przemysłowe – przesuwne

Bramy ocieplone (z paneli) w standardzie są wyposażone w specjalne szczotki uszczelniające (pomiędzy murem a skrzydłem bramy). W bramach z blachy trapezowej istnieje możliwość montażu szczotek na życzenie klienta.

 

Bramy przemysłowe podwieszane przesuwne wykonujemy według indywidualnie podanych wymiarów, w dowolnych gabarytach w wersji jednoskrzydłowej (skrzydło przesuwane na jedną ze ścian budynku) lub dwuskrzydłowej (skrzydła rozsuwane na dwie strony otworu, z dowolnym ich podziałem – symetrycznym bądź asymetrycznym). W praktyce oznacza to swobodę w doborze różnych szerokości skrzydeł bramy, stosownie od wymagań i warunków zabudowy otworu.

Wygodną komunikację bez konieczności otwierania całej bramy umożliwia zamontowanie w jej płaszczu dodatkowych drzwi serwisowych. Na specjalne zamówienie brama może zostać wyposażona w różnego rodzaju przeszklenia oraz kratki wentylacyjne. Istnieje również możliwość wykonania konstrukcji specjalnej, przygotowanej pod indywidualne wypełnienie Zamawiającego.

W zależności od potrzeb, brama może zostać wykonana w dowolnym kolorze z palety RAL lub w okleinie (dotyczy paneli z pianką poliuretanową).

, Bramy przemysłowe – przesuwne
, Bramy przemysłowe – przesuwne
, Bramy przemysłowe – przesuwne
, Bramy przemysłowe – przesuwne
, Bramy przemysłowe – przesuwne

Furtka serwisowa

Bramę przesuwną MIGAS-DOOR można wyposażyć w drzwi wejściowe. Zaletą takiego rozwiązania jest uniknięcie otwierania całej bramy w przypadku kiedy chcemy wejść lub wyjść z obszaru chronionego bramą przesuwną. Unikamy w ten sposób strat ciepła wewnątrz i upraszczamy ruch.

Szeroki wybór okienek lub paneli doświetlających

Wyposażając bramę przesuwną w dodatkowe elementy, takie jak okienka czy segmenty przeszklone, w istotny sposób można zwiększyć ilość światła dziennego w garażu oraz uczynić ją bardziej funkcjonalną. Bramę przesuwną można także wyposażyć w kratki wentylacyjne, aby umożliwić przepływ powietrza.

, Bramy przemysłowe – przesuwne

Bramy przesuwne mogą zostać dostarczone wraz z elektrycznym systemem obsługi w wersji standardowej lub w różnych wariantach z systemem kontroli elektronicznej.

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadać zapytanie ofertowe? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! 

9 + 13 =

Biuro Handlowe Kraków

Godziny otwarcia:
pn-pt:   10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Kontakt 
tel./fax (012) 290 70 50
e-mail: zakopianka@migas-door.pl

Biuro Handlowe Niepołomice

Godziny otwarcia:
pn-pt:   7:00-17:00

Kontakt  
tel./fax (012) 28 12 500
e-mail: migas-door@migas-door.pl 

Call Now Button